LIFESTYLE

W warszawskiej kawiarni skosztujesz kawę z kobiecym mlekiem.

W Internetach zagrzmiało gdy na fp jedna z warszawskich kawiarni ogłosiła, że od środy (w tym tygodniu) w ofercie pojawi się prawdziwy superfood. Kawa z kobiecym mlekiem, która zadba o odporność.

Jest to bardzo skuteczna reklama czy faktycznie nowość w ofercie? Dlaczego skuteczna. Profil na fb kawiarni ma niecałe 1600 polubień. Post z informacją o innowacyjnej kawie po 19 godzinach ma 460 udostępnień, około 500 komentarzy i 450 reakcji.

W Niemczech czy Belgii kawa z kobiecym mlekiem jest w stałej ofercie kawiarni. Oczywiście są jej zwolennicy, którzy twierdzą, że mleko ludzkie jest zgodne z naszą naturą. Drugi obóz uważa taką kawę za obrzydliwą.

Krowie mleko od kobiecego różni się między innymi tym, że zawiera kazeinę, która potrzebna jest zwierzętom do budowy rogów i kopyt. Co pewne kazeina ludziom nie jest potrzebna i w mleku z piersi kobiety jej nie uświadczysz.

Chcesz się przekonać jak to smakuje? Podrzucamy lokalizację – kawiarnia Żona Krawca usytuowana na warszawskiej Pradze Południe.

Daj znać czy się skusisz?

 


Liczę na Ciebie, bo tworzymy, to miejsce z myślą o Tobie. Bądźmy w kontakcie:


komentarze 2

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: