biblioteka,  oceniamy,  PARENTING

Twoje dziecko musi tego posłuchać, czyli Jungowska rządzi.

Czytamy dzieciom? Tak czytamy. Poza tym dzieci są już w takim wieku (Ala 6 lat oraz Olek 8 lat), że czytają nam. Lecz czasami chociaż bardzo, bardzo się starasz przemknąć wzrokiem do ostatniego wersu na stronie. Wypowiedzieć złożone z liter słowa. Twoje powieki stają się takie ciężkie i nieposłuszne. Ty im mówisz w górę, a one same jadą w dół. Znasz ten stan?

W takich i nie tylko takich sytuacjach, mamy sprawdzone koło ratunkowe, konto na Storytel.pl. Edyta Jungowska nam pomaga. Jej cudny głos przeprowadzi dzieciaki i was przez niesamowite przygody.

Nie znasz? Musisz. Tak, musisz. Nie możesz tylko musisz. Uwierz podziękujesz nam za to.

Hitem jest PIPPI POŃCZOSZANKA. Znasz chyba 9-latkę, która ukazała się światu za sprawą pióra Artrid Lindgren? Jej szalone przygody nie pozostaną obojętne nikomu. Wiem, że już w twojej głowie pokazał się obraz rudowłosej, piegowatej podróżniczki. Zaproś do tej przygody też swoje dziecko.

Jedni je uwielbiają innym kojarzą się ze szkolną koniecznością. Może ci drudzy na samo słowo lektura dostawali alergii? Chodzi mi o DZIECI Z BULLERBYN. Ciepły głos  Edyty Jungowskiej prowadzi po często nie mieszczących się w głowie pomysłach, zabawach, przygodach. A wszystko bez użycia komputera.

POSŁUCHAJ ZA DARMO

Mieszkańcy Sztokholmu patrzą w niebo i zastanawiają się: czy to samolot? czy to UFO? czy to niezidentyfikowany obiekt latający? Gdy okazuje się, że to Karlsson z dachu wszyscy szykują się na podniebną przejażdżkę pełną psot i figli. Zapinaj pasy i frrrru. Ready, steady, go.

Załóż konto i wypróbuj przez 14 dni za free. —>>> [KLIK]

 


Sporo czasu poświęciłam aby powstał ten tekst. Teraz liczę na Ciebie, bo tworzymy, to miejsce również z myślą o Tobie. Bądźmy w kontakcie:


komentarze 3

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: