Run dog

Pytacie skąd się wziąłem?

Cześć. Nazywam się Carbo i ja tu rządzę. To znaczy rządzę do spółki z moim bratem i mam nadzieję, że on też czasem coś dla Was naszczeka. Moja Pańcia mówi, że robie furorę na Instastory zatem dostaliśmy z Piorunem swoją rubrykę na MR. Nie wiem co znaczy furora i Instastory, ale jak Pańcia tak mówi to zapewne tak jest.

Pańcia powiedziała, że gentlemen powinien się przedstawić, zatem opowiem Wam … skąd się wziąłem?

No to tak… urodziłem się 8 miesięcy temu. Nie byłem planowany, podobnie jak pozostała ósemka mojego rodzeństwa. Tak, pochodzę z rodziny wielodzietnej. Mój tata to czarny lablador, a mama spaniel. Jestem zatem spandor. Choć u nas wyszło to przypadkiem to obie rasy się krzyżuje. W każdym razie… cały jestem po tatusiu, a po mamuni zostały mi tylko oczy i krótkie nóżki. Mój Pańcio mówi, że jestem pies na bogato, ale po taniości. Wyglądam jak lablador, ale ciut niższy. Ma to swoje zalety. Jestem bardzo zwrotny, co pomaga mi w bieganiu. A przecież miejsce w stadzie, w którym wszyscy biegają do czegoś zobowiązuje, co nie?

Muszę Wam powiedzieć, że mój ojciec to porządny chłop. Kiedy puknął mamunię, to nie zawinął ogona i długa. Pomógł mamie znaleźć nam nowy dom. Musieliśmy się wyprowdzić, bo matka nie dawała z nami rady. Strasznie się wkurzała, kiedy jej śpiewaliśmy w nocy. Zupełnie tego nie rozumiem. Głos mam anielski, a irytował on zarówno matkę, jak i moją Pańcię.

Kiedy miałem 8 tygodni trafiłem do domu Pańciów, a mój brat do przyjaciołów moich Pańciów, więc wszystko zostało w rodzinie. Początki były trudne, ale teraz ich ustawiłem i robią co każę. Nauczyłem ich np., że jak staję na dwóch łapkach to dają mi cukierki z jagnięciny. Nie wiem jak to jest, ale zawsze się łapią na ten numer i jeszcze się głupio cieszą. Nauczyłem ich też spacerów na komedę. Ja mam ochotę pospacerować to im śpiewam. Jak zaczynam to zagęszczają ruchy i idziemy zwiedzać okolicę. Czasem się ociągają, szczególnie Pańcio, ale wystarczy, że uniosę nogę do góry przy ścianie, a on natychmiast buja schaby z kanapy i lecimy spacerować. Numer z nogą zawsze działa i jest mega skuteczny. Serio spróbujcie!


 

O zdrowy rozwój Pioruna i Carbo dba marka UNIQ Nordic Gold

 


Nasze stado to Pańcia – ona zarządza. Pańco – jemu sie wydaje, że zarządza. Mała Pańcia – jak się wkurzy to zarządza wszystkimi. No i ja. Ja … koordynuje cały ten cyrk i nie wiem jak oni se radzili kiedy mnie nie było. Więc jak sami zapewne zauważyliście wszyscy są u nas kierownikami, tylko nie ma kim zarządzać. Funkcjonujemy jak dobre korpo. Same managery, a robić nie ma komu.

Tak wygląda moja rodzina, mój dom i moje wszystko. Razem stanowimy całkiem zgrany podwójny tandem. Ja zazwyczaj trzymam z Pańciem, bo jesteśmy chłopakami. W opozycji mamy dziewczyny. Ale jak Pańcia gotuje rosół to przechodzę na jej stronę.

Zapraszam Was serdecznie do regularnego podczytywania naszej rubryki. Zapewnimy Wam z PioRUNEem sporo rozrywek. Obiecujemy!

A informuję Was, że moja Pańcia i Pańcia mojego bro organizują jakieś tam bieganie po internecie. Nie wiem o co chodzi, ale wszystko przeczytacie TUTAJ Mówią, że mają jakieś wywalone nagrody za te bieganie na łączach.

A poza tym jeszcze robią mega, mega rzecz. Od 22 maja ruszają z akcją, że będą pokazywać jak przygotowywać szybkie i zdrowe posiłki, żeby mieć więcej czasu na zabawy ze swoimi pupilami, albo dziećmi, kto jak woli. Ogarnijcie temat, bo dają w gratisie takie spódnice do trenowania. One są jakieś takie magiczne. Bo jak mój Pańcio widzi moją Pańcię jak w tej spódnicy się schyla to mu się wszystko takie duże robi…. oczy na przykład. Po szczegóły wbijajcie TUTAJ

 

Dołącz do grupy aktywnym mam na FB:

cropped-mamy-ruszamy-projekty-proArte-Marta-Machalewska-Maciej-Mech-www.studio-proarte.pl_.jpg

Instagram, tam też jesteśmy:

iloolo

 

Mama Basi, trener personalny: - instruktor lekkoatletyki - instruktor kulturystyki - instruktor fitness - trener Blackroll - trener TRX - trener PFS - trener Boot Camp

Jeden komentarz

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: