imprezy,  oceniamy

Orlen Warsaw Marathon za nami!

I już po… emocje opadają, medal spokojnie dynda na relingu, zrobiona życiówka motywuje na więcej…

na mecie orlen warsaw marathon

Dla mnie to drugi Orlen, w poprzednim towarzyszył mi mąż (tata_na_treningu). W tym roku natomiast startowałyśmy jako drużyna Mamy ruszamy. Razem z Olą nasze seledynowe spódniczki radośnie pokonywały każdy kilometr. Prezentowały się chyba nieźle, a może inaczej… w oczy to się rzucałyśmy. Ale w końcu o to chodzi, bo jak czekający na macie potomek ma wyłuszczyć mamę spośrod mknących tysięcy?
tuż pzred startemTak wyglądałyśmy na starcie, wypoczęte, piękne i młode. Jak widziałyście wyżej, na finiszu nie było już tak radośnie. Chyba obie poczułyśmy zmęczenie, ale w końcu było po czym. Życiówki się posypały. Ola przeleciała dyszkę w 52:23 i tu normalnie oklaski, bo stara kontuzja jeszcze doskwiera, a jednak jest wynik! Brawo Ola!!! Mnie też udało pokonać samą siebie – 49:02. Celowałam w złamanie 50 min i się udało, ale wiem, że ciężki trening przyniesie efekty, bo czułam, że w nogach drzemie jeszcze moc!
Wszystkim, którzy ukończyli gratulujemy! Szczególnie naszej grupowej koleżance Oli B., która pięknie debiutowała na trasie maratonu. Zakończyła go z imponującym wynikiem 03:55:47. Ola gratuluję Ci z całego serca i liczę, że za rok… może na starcie staniemy razem.
Radiowej Trójce serdecznie dziekujemy za pakiety startowe!
Uwielbiamy biegać z Wami na uszach!

A poniżej okazja nie do odrzucenia. Powiem tylko tyle…. jak Mateusz nóżki regeneruje to się życiówki same robią 🙂

sportmed rabat

Mama Basi, trener personalny: - instruktor lekkoatletyki - instruktor kulturystyki - instruktor fitness - trener Blackroll - trener TRX - trener PFS - trener Boot Camp

komentarze 3

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: