imprezy,  lokale,  oceniamy

Matki tańczące z garami, czyli warsztaty kulinarne w Cook up.

Niby człowiek cały czas w garach,  bo rodzinę trzeba wykarmić lecz jak zaproszono mnie i Ilonę na warsztaty kulinarne do Cook up, to aż się gęby nam uśmiechnęły. Lubimy nowe miejsca, nowych ludzi i nowe wyzwania, nawet jak będziemy musiały ubrudzić sobie rączki. A jeśli po wszystkim dadzą nam dobrze zjeść, to czego chcieć więcej?

mamy ruszamy

 

Co wspólnego ma gotowanie z nowymi technologiami? I dlaczego o technologii wspominam? W szary i ponury listopadowy poranek miałyśmy okazję w Galaxy Studio w CH Arkadia zapoznać się z nowościami firmy Samsung.

Więcej na ten temat przeczytasz: Matka w dobie technologii – Samsung Galaxy s7

Po „bombie” ze strony techniki i doświadczeniach z telefonami, zegarkami, kamerami i nawet wirtualnymi wyprawami na kajakach przeniosłyśmy się do kuchni. Dokładnie do studia Cook up na Bielanach, gdzie w kilkuset metrowej przestrzeni można zaszaleć kulinarnie, złapać dystans i nawet się zrelaksować. Nie wiem jak u was w domu, lecz mam wrażenie, że w kuchni przy kawie lub garach jest taka przyjazna, domowa atmosfera. Możesz doświadczyć zapachów, smaków i po prostu pogadać.

Przywitane zostałyśmy uśmiechami oraz pyszną i gorącą kawą. Kto nas zna wie, że kawę lubimy, a DOBRĄ kawę wręcz kochamy 😉

cook up warsztat

Całą grupę w obroty wziął Jakub Steuermark (prowadzący Masło i Szałwia ), zaczął od podzielania dużego zbioru na podzbiory. Grupa trochę mu pomogła, bo przecież preferencje kulinarne uczestników były różne: od mięsożerców przez wegan. Każda mała grupa dostała do przygotowania  inne danie.

Jak myślicie na co się z Iloną rzuciłyśmy jak lwy? He he he dobry BURGER nie jest zły. Przepis na przygotowane danie: Burgery z domowymi bułkami

cook up burgery

Potem było już krojenie, mieszanie, tarcie, gotowanie, pieczenie….. i dużo śmiechu i rozmów. No i był bałagan (przynajmniej na naszym stanowisku), bo przecież w czystej kuchni nie  da zrobić się wypasionego jedzenia.

Był to nasz pierwszy raz w Cook up, lecz na 100% nie ostatni.

 

Dołącz do grupy aktywnym mam na FB:

cropped-mamy-ruszamy-projekty-proArte-Marta-Machalewska-Maciej-Mech-www.studio-proarte.pl_.jpg

Instagram, tam też jesteśmy:

iloolo

komentarze 3

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: