imprezy,  oceniamy

Marecki bieg z psem (fotorelacja)

Fundacja „Bezdomniaki” w dniu 22 kwietnia 2017 r. zorganizowała w Markach k/Warszawy  „Marecki Bieg z Psem”.
Podczas wydarzenia były realizowane bloki tematyczne – edukacyjne dotyczące uświadomienia uczestnikom problemu bezdomności zwierząt oraz sposobów jej zapobiegania, a także profesjonalnego szkolenia psów, sposobów aktywnego spędzania czasu z psem oraz porady specjalistów z zakresu opieki i pielęgnacji zwierząt domowych oraz udzielania im pierwszej pomocy.[nokaut-offers-box url=’/smycze-szelki/smycz-do-samochodu-dla-psa-nobby-fb8661b66c37eb55c96a62f3c33e7ed3.html']

Mimo paskudnej pogodny była to bardzo udana impreza. Choć wiatr wiał nam w oczy, a zimno przeszywało do szpiku kości to panował niesamowity klimat, a uczestnicy dopisali. Niespełna 80 osób zadeklarowało udział w biegu. Jedni przeczołgali swoje własne czworonogi, a jak ktoś nie posiadał to na biegaczy czekali podopieczni fundacji, którzy dystans z przyjemnością pokonywali kilkukrotnie. Taki bieg to okazja na poznie innych psich biegomaniaków. Szansa na wymianę doświadczeń i fantastyczna zabawa dla całej rodziny na świeżym powietrzu.

Dla wszystkich uczestników biegu przygotowano pamiątkowe medale i dyplomy. Na pierwszych 3 biegaczy czekały puchary  oraz nagrody. Mnie osobiście zabrakło jedynie klasyfikacji medalowej damskiej. Oczywistym jest fakt, że panowie biegają zdecydowanie szybciej niż panie i na podium zobaczyliśmy jedynie opiekunów płci męskiej. Jednak za pierwszym razem można przymknąć oko na takie niedociągnięcie.

[nokaut-offers-box url=’/obroze-dla-psow/jajko-na-przysmaki-dla-psa-0c5271cc0c33a132126170edd9fa1fd7.html']

Organizatorzy stanęli na wysokości zadania oferując uczestnikom bezpłatne pakiety startowe, które były wyposażone lepiej niż niejeden pakiet za kilka dyszek. Nagrody były imponujące. Nasz team w składzie Bartek i Carbo dolecieli jako pierwsi i z czystym sumieniem możemy potwierdzić, że sierściuchowi nagrody bardzo przypadły do gustu.

W trakcie imprezy czekało wiele atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Na scenie odbywały się występy wokalistów, ale także pokazy tańca, pokazy psiej mody (ubranka dla psów) oraz bloki edukacyjne związane z ochroną zwierząt i przepisami prawnymi z tym związanymi oraz sposobami udzielania pierwszej pomocy zwierzętom domowym.
Na najmłodszych również czekały atrakcje dla dzieci, takie jak dmuchańce (dmuchane zabawki), animacje dla najmłodszych, pokazy sztuki cyrkowej i kącik malucha.
[nokaut-offers-box url=’/smycze-szelki/chaba-szelki-samochodowe-dla-psa-m-0e73746393dd5f6cafc858924d791fcc.html']
Dziękuemy za miło spędzony czas i dla wszystkich uczestników mamy niespodziankę. Pstyrykaliśmy na wszystkich turach, zatem się szukajcie 🙂
Kliknij RAZ i widzisz mini foto, kliknij w mini i widzisz FULL SIZE.

Dołącz do grupy aktywnym mam na FB:

cropped-mamy-ruszamy-projekty-proArte-Marta-Machalewska-Maciej-Mech-www.studio-proarte.pl_.jpg

Instagram, tam też jesteśmy:

iloolo

Mama Basi, trener personalny: - instruktor lekkoatletyki - instruktor kulturystyki - instruktor fitness - trener Blackroll - trener TRX - trener PFS - trener Boot Camp

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: