AKTYWNOŚĆ,  produkt

Kolorowy zawrót głowy! – Przegląd kolorowych legginsów sportowych!

GYM SKIN

Metryczka:

www.gymskin.pl
www.facebook.com/GymSkinFitWear
www.instagram.com/gymskinfitwear/

O sobie:

„Gym Skin to marka odzieży sportowej stworzona przez sportowców dla sportowców, dla osób ćwiczących profesjonalnie, hobbystycznie i dla tych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem. Gym Skin idealnie nadaje się na siłownie, fitness, jogę, rower i do biegania. U nas każdy znajdzie coś dla siebie.Naszą odzież tworzyli i testowali instruktorzy, trenerzy oraz zapaleńcy sportu poddając ją próbom podczas najbardziej ekstremalnych wyczynów. Naszym celem było stworzenie kolekcji funkcjonalnej, wygodnej i wyróżniającej Cię w tłumie. Takiej która pozwoli Ci być sobą. Pragnęliśmy stworzyć odzież dopasowaną do Twojego ciała, elastyczną pozwalającą Ci na każdy ruch bez uczucia skrępowania. Różnorodność wzorów i kolorów jest efektem współpracy osób o różnych charakterach i światopoglądach – każdy z nas zostawił w tej kolekcji cząstkę swojej duszy. Mamy nadzieję że i Ty odnajdziesz tu coś dla siebie. Coś co Cię określi i pokaże Twoje prawdziwe Ja. Sport to energia, witalność i radość – pokaż że masz to w sobie z Gym Skin.”
źródło: gymskin.pl

Z naszej strony:

Bardzo fajnie współpracująca marka. Pięknie wchodzą w interakcje w mediach społecznościowych. Błyskawicznie wyłapują swoich użytkowników w sieci i wspierają ich aktywności. Obsługowo są szybcy. Zamówienie, realizacja…  szybko i skutecznie. Na swoim FB motywują, a na stronie prowadzą blog pełen porad i przepisów dla aktywnych.  Marka podąża za trendami na rynku. Na blogu porusza tematy aktualne na bieżąco rozszerza asortyment swojego sklepu. Przy tworzeniu swoich produktów korzysta z wiedzy i doświadczenia trenerów i instruktorów sportu z różnych dyscyplin, więc leginsy są testowane na wielu polach i poddane wymagającym próbom zarówno pod dachem jak i plenerze.

Rozmiarówka: od XS do L, zgodna z podaną tabelą rozmiarów.
Witryna: czytelna, wygodna, intuicyjna, responsywna.
Zdjęcia: oddają rzeczywisty obraz produktu.
Średnia cena leginsów: 140 PLN
Kontakt z klientem: wzorowo i szybko.

komiks

green line

mazy (model uznany za najlepszy, przez naszych obserwatorów na Instagramie)

Obejrzyj więcej zdjęć:

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Mama Basi, trener personalny: - instruktor lekkoatletyki - instruktor kulturystyki - instruktor fitness - trener Blackroll - trener TRX - trener PFS - trener Boot Camp

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: