AKTYWNOŚĆ,  produkt

Kolorowy zawrót głowy! – Przegląd kolorowych legginsów sportowych!

FREAKMONKEY

Metryczka:
www.freakmonkey.pl
www.instagram.com/freakmonkey
www.facebook.com/freakmonkeyofficial/

O sobie piszą:

” Markę FREAKMONKEY tworzą entuzjaści głodni życia,a naszym celem jest jednoczenie i promowanie ludzi z pasją ! Nasza radość z tworzenia, przekłada się na Wasze zadowolenie, co daje nam dodatkową energię by się rozwijać. Bez względu czy jesteś trenerem personalnym,podróżnikiem, maniakiem biegania,skoków ze spadochronem czy driferem ważne, że ROBISZ TO CO KOCHASZ ! Największa uciecha to kiedy możemy Wam towarzyszyć, jak osiągacie kolejne kroki w kierunku do zwycięstwa i pokonujecie własne słabości… Projektowane przez nas ubrania szyte są w Polsce z rodzimych materiałów najwyższej jakości, po to abyśmy mogli mieć kontrolę nad każdym etapem procesu produkcji.
W produktach FREAKMONKEY znajdziecie to czego my sami zawsze szukamy: praktyczność, funkcjonalność, wysoką jakość, nienachalną estetykę i unikalne wzornictwo na deser. ”

Z naszej strony:

To chyba jedna z najbardziej pozytywnych marek, z którymi mamy kontakt. Fajnie reaguje na obecność swoich produktów w internecie. Chętnie repostuje zdjęcia użytkowniczek, które dbają o siebie w ich leginsach. Pięknie promuje swoje ambasadorki.  Obsługowo są wzorowi, szybcy i … leginsy otrzymałyśmy w pięknie zapakowanych kolorowych paczuszkach. To było takie… słodkie.  Gdy zajrzałam do wnętrza torby to niemal wyskoczyły na mnie małpy ze wzrokiem oszołoma… Matko, to coś dla nas – pomyślałam. Kolorowe, szalone, a jednak w dobrym tonie 🙂 Jeśli chcecie podarować komuś prezent możecie zakupić kartę podarunkową na cały asortyment sklepu. To ciekawy pomysł na prezent, który pozostawia dużą dowolność dla zamawiającego.

Rozmiarówka: od S do L, zgodna z podaną tabelą rozmiarów.
Witryna: czytelna, wygodna, intuicyjna, responsywna.
Zdjęcia: oddają rzeczywisty obraz produktu.
Średnia cena legginsów: 129 PLN 
Kontakt z klientem: wzorowo i szybko.

blueheads

pinkheads

spiral zone blue (model uznany za najlepszy, przez naszych obserwatorów na Instagramie)

Obejrzyj więcej zdjęć:

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Mama Basi, trener personalny: - instruktor lekkoatletyki - instruktor kulturystyki - instruktor fitness - trener Blackroll - trener TRX - trener PFS - trener Boot Camp

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: