AKTYWNOŚĆ,  produkt

Kolorowy zawrót głowy! – Przegląd kolorowych legginsów sportowych!

JUJU

Metryczka:

www.gojuju.co

www.instagram.com/gojuju_co/

www.facebook.com/gojuju.co/

O sobie:
„Aktywne spędzanie czasu + ultra kobiecy look? Dzięki JUJU jest to możliwe! JUJU to najwyższej jakości odzież sportowa, produkowana w Polsce. JUJU to pasja, energia i radość. JUJU to dbałość o genialną jakość oraz piękny design.Z miłości do aktywności, zdrowia i ładnego wyglądu, zrodził się pomysł stworzenia odzieży niebanalnej, doskonałej jakościowo, a jednocześnie funkcjonalnej, komfortowej oraz pięknej. Wszystkie ubrania zostały indywidualnie dobrane do Twoich potrzeb, po to,byś mogła wyrażać siebie w sposób otwarty, konkretny i zdecydowany.”

Z naszej strony:
Marka tworzona przez Justynę, wspaniałą kobietę pełną pasji, z ogromnym zapałem. Każdy klient jest dla niej kimś wyjątkowym. Marka bardzo docenia osoby, które ją wybierają. W mediach społecznościowych aktywnie reaguje na posty swoich klientek. komentuje, chwali się się swoimi klientkami.  Zawsze otwarta na dialog i bardzo konkretna. Obsługa sprawna i rzetelna. Produkty marki znajdziecie na wielu imprezach branżowych. Szukajcie ich na targach. Obserwujcie ich Facebooka, a zawsze będziecie na bieżąco. Firma cały czas się rozwija. Dla wygody swoich użytkowników sklep został przeniesiony na nowy system, który dopracowywany jest z dnia na dzień.

Rozmiarówka: od XXS do XL, zgodna z podaną tabelą rozmiarów.
Witryna: aktualnie w przebudowie systemu
Zdjęcia: oddają rzeczywisty obraz produktu.
Średnia cena legginsów: 139 PLN ( nie zapmnijcie jednak zajrzeć do zakładki PROMOCJE)
Kontakt z klientem: wzorowo i szybko.

dynamic ranger and mega man (model uznany za najlepszy, przez naszych obserwatorów na Instagramie)

dots

apple

Obejrzyj więcej zdjęć:

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Mama Basi, trener personalny: - instruktor lekkoatletyki - instruktor kulturystyki - instruktor fitness - trener Blackroll - trener TRX - trener PFS - trener Boot Camp

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: