AKTYWNOŚĆ,  drużyna Mamy ruszamy,  drużyna stacjonarna

Drużyna Mamy ruszamy, czyli matki walczące o swój sukces!

Od momentu kiedy zdobyłam swoje pierwsze uprawnienia trenerskie, na których widniało min. „planowanie i prowadzenie zajęć ruchowych indywidualnych i grupowych” wiedziałam, że kiedyś stworzę drużynę. Tak, było to takie moje marzenie, a marzenia trzeba spełniać! Kiedy powiedziałam Oli podłapała natychmiast i … zrobiłyśmy to!
Opracowałyśmy konspekt, cele, odbiorcę i odpowiedziałyśmy na pytanie dlaczego to robimy? I tak powstała 15-osobowa grupa zmotywowanych Mam, które mogą razem przestawiać góry!

11998856_10203553752163667_5411410769936252906_n

Każda z nas jest inna, ma inne cele, ale jedno co nas łączy. Wszystkie jesteśmy MATKAMI!
Każda z nas tak samo musi walczyć z czasem, aby ogarnąć dziecko, męża, dom, pracę i wyrwać się na trening. Trening, na którym po plecach spływa rzeka potu, ale odpoczywa głowa.

Trenujemy wspólnie raz w tygodniu. Bierzemy 2 godziny z życia tylko dla siebie. Nie rodzinie, nie dzieciom, nie pracy, ale sobie. Zapewne wiele z nas usłyszy, że jesteśmy złymi matkami, bo kto to widział, żeby zamiast zmywać gary zapierdzielać po kałużach w deszczu… Jednak powiedzą tak tylko Ci, którzy nigdy nie mieli odwagi zawalczyć o swoje marzenia. My tę odwagę mamy! Jeśli nie dostaniemy wsparcia od najbliższych to dostaniemy je od siebie nawzajem. W końcu jesteśmy drużyną!!!
Razem staniemy na starcie i mamy pewność, że bez względu na czas, zawsze ktoś bedzie czekał na mecie!

mr

Każda drużyna musi mieć cele… te sportowe!
My, ze względu na dostępność obiektów, zawodów i naszych możliwości, w tym też finansowych, drużynowo postawiłyśmy na bieganie.
Nie oznacza to, że jesteśmy drużyną biegową, stawiamy na pracę nad całym ciałem i … charakterem!
Na ten rok nasz grafik wygląda następująco:
– jesień/zima 2015/2016 – CITY TRAIL – cykl 6 biegów na dystansie 5 km, tu wystawiamy także drużynę dzieci 🙂
– wiosna 2016 – EKIDEN – sztafeta maratońska
– lato 2016 – RUNMAGEDDON rekrut – bieg z przeszkodami
Za nami już jeden wspólny start – ZABIEGANA MAMA – podczas tej imprezy w drużynie Mamy ruszamy pobiegło ponad 90 osób! Nieźle co?

mr2

Za nami też kilka tygodni wspólnych treningów, napiszemy o nich niedługo.

Jeśli jesteś Mamą, która startuje w biegach ulicznych, triathlonach lub innych zawodach, jeśli nie wspierasz innej drużyny to bądź z nami.
Wpisując się na zawody w rubryczce drużyna klub wpisuj zawsze Mamy ruszamy i do zobaczenia na trasie!

Bądź z nami online i dołącz do grupy aktywnych Mam:cropped-mamy-ruszamy-projekty-proArte-Marta-Machalewska-Maciej-Mech-www.studio-proarte.pl_.jpg

 

Instagram:

ilo olo11169053_10205109642593257_978717547_n

Mama Basi, trener personalny: - instruktor lekkoatletyki - instruktor kulturystyki - instruktor fitness - trener Blackroll - trener TRX - trener PFS - trener Boot Camp

Jeden komentarz

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: