imprezy,  oceniamy

Dieta inne podejście, czyli Ola pojechała na szkolenie

Nauka to potęgi klucz, tak więc idąc tym tropem staram się czytać, słuchać i bywać. Co dla mnie istotne? Nie patrzeć ślepo w jedno podejście do żywienia i dla stosującego dane wytyczne jedyne słuszne. Dlatego w ten weekend odwiedziłam, a właściwie odwiedziliśmy Opole.

dieta inne podejście

W piątek szybka akcja Ala z przedszkola, Olo ze szkoły odebrani w locie. Błyskawiczne pakowanie, około 16 we czwórkę siedzieliśmy już w aucie i ruszyliśmy na podbój Opola, każdy miał swój plan.

Moim celem było szkolenie Dieta inne podejście  prowadzone przez Iwonę Wierzbicką i cały jej zespół. Dzieciaki z Jarkiem miały zwiedzać i dobrze się bawić. Zabawa była przednia.

zoo

Jadąc te kilkaset kilometrów wiedziałam czego mam się spodziewać, zaglądałam już do Iwony wcześniej i miałam za sobą webinarium. Zastanawiałam się tylko czy mnie przekona, czy jej uwierzę?

Jestem w stanie zaufać Iwonie, a może przez moją chorobę bardzo chcę aby miała rację, że dieta paleo, protokół autoimmunologiczny to dobre podejście. Na pewno holistyczne spojrzenie na człowieka jest dla mnie priorytetem. A zanim komuś coś polecę mam zwyczaj sprawdzić na sobie.

Moja opinia? Myślę, że najlepszą opinią jest fakt rewolucji w mojej głowie i w życiu naszej rodziny. Tak, tak to wątróbka na talerzu 😛

wątróbka z cebulą

Przewrót również w naszym dream team Ilona i Ola. Dziś Ilona zrobiła to ze mną, czyli koktajl z surowymi żółtkami wjechał na Bemowo.

koktajl

Co dalej z tego wyniknie nie wiem, jak się wszystko dobrze ułoży nie była to ostatnia wizyta w Opolu, a o kolejnych etapach rewolucji będę na bieżąco informować.

Dołącz do grupy aktywnych Mam:cropped-mamy-ruszamy-projekty-proArte-Marta-Machalewska-Maciej-Mech-www.studio-proarte.pl_.jpg

Instagram:

 

ilo olo11169053_10205109642593257_978717547_n

 

 

 

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: