imprezy

Czy podołasz żywiołom?

Biegnę & myślę….

Pewnego dnia, kilku zapalonych sportem freek’ów, których połączyła przyjaźń, pasja i miłość do biegów ekstremalnych, wpadło na genialny pomysł. Postanowili zorganizować zupełnie nowy bieg, na nowych zasadach i z nową formułą. Tak narodziła się inicjatywa 4RUN Bieg 4 Żywiołów. Wybór tej właśnie dyscypliny, może wydawać się kontrowersyjny, jednak my w taplaniu się w błocie i skakaniu przez opony, widzimy znacznie więcej, niż tylko bieg z przeszkodami.

Cztery starcia z czterema żywiołami…

240134_a320da4fd4c34ff7a78d141089f699dc~mv2.png_srz_490_429_85_22_0.50_1.20_0.00_png_srzWalkę z żywiołem stoczyliśmy chyba wszyscy. W życiu zawodowym, prywatnym, pokonujemy wiele przeszkód, żeby znaleźć się w tym miejscu, na którym nam zależy. Wiemy doskonale, jak często brakuje nam wiary w siebie i motywacji do działania. Każdy z nas miewa chwile wahania, słabości i nie zawsze wierzymy we własne siły. Dlatego wymyśliliśmy sposób, by stanąć oko w oko z wątpliwościami i poczuć moc, która napędzi nas do działania. Bieg z przeszkodami – każda z nich, symbolizuje te, które spotykamy na swojej drodze i każdą pokonujemy, podczas biegu. To uczucie, kiedy stoimy na starcie i wiemy, że musimy podołać wyzwaniu – 7 kilometrów trasy i 50 przeszkód, ta adrenalina, którą czujemy, na myśl o zwycięstwie, to dla nas najskuteczniejszy motywator. Postanowiliśmy, podzielić się tym sposobem na marazm, z innymi, stąd pomysł na organizację biegu.

Cztery żywioły, to cztery najpotężniejsze siły na Ziemi. Pokonanie każdego z nich daje siłę i wzmacnia chęć do dalszych zmagań. Ponadto, udział w Biegu 4 Żywiołów, to przygoda, która odmienia nas na zawsze. Kształtuje charakter i silną wolę. Wierzymy, że są to cechy, pozwalające nam, iść przez życie z odwagą i dumą. Dlatego, stworzyliśmy projekt 4RUN Kids, aby zaszczepiać chęć do pokonywania lęków, zdrowiej rywalizacji wesprzeć ogólny rozwój motoryczny u dzieci, wszystko w myśl zasady fair play i uczciwości sportowej.

Jedyny taki bieg…


c700x425404RUN to pierwsza tego typu edycja biegów z przeszkodami. Wyróżnia nas wiele aspektów, począwszy od zmian w klasyfikacji grupowej – tylko u nas o medale zawalczyć mogą grupy męskie, żeńskie i mieszane; przez przeszkody – większość przygotowujemy sami, a ukształtowanie terenu nie jest traktowane, jak przeszkoda, a na miasteczku eventowym skończywszy. Podczas trwania całej imprezy, otaczamy opieką dzieci uczestników, w zamkniętej strefie animacyjnej; przyjaciół i rodzinę, w strefach chillout’u i gastronomicznej. Zapewniamy atrakcje dla każdego. Biegi odbywają się w czterech miejscach, rozrzuconych po Polsce, bo chcemy dać szansę wszystkim biegaczom. Bieg Ziemi – 20. Maja, w Starej Piaskarni, w Józefowie, pod Warszawą, Bieg Wody, 17. Czerwca, w Ustce, Bieg Powietrza, 5. Sierpnia, w Poznaniu i Bieg Ognia, 9. Września, w Warszawie. Każdy bieg, to trasy open, liczące po 7 kilometrów, z 50 przeszkodami. Dodatkowo, odcinki specjalne, umożliwiające walkę o pozycje medalowe i zdobywanie punktów w OCR Polska i OCR TOP LIGA, największych ligach w kraju. Start w 4RUN, to same korzyści – zmiana podejścia do wyzwań, aktywna i przyjemna forma spędzania czasu, oraz zdobywanie punktów, w klasyfikacji biegowej.

Dołącz do grupy aktywnym mam na FB:

cropped-mamy-ruszamy-projekty-proArte-Marta-Machalewska-Maciej-Mech-www.studio-proarte.pl_.jpg

Instagram, tam też jesteśmy:

iloolo11169053_10205109642593257_978717547_n

Mama Basi, trener personalny: - instruktor lekkoatletyki - instruktor kulturystyki - instruktor fitness - trener Blackroll - trener TRX - trener PFS - trener Boot Camp

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: