AKTYWNOŚĆ

Plank challenge

Przez najbliższe 7 dni będziemy udoskonalać PLANK. Zatem zapraszamy Was do PLANK CHALLENGE. Każdego dnia czeka na nas 12 minutowy trening.
Nasze wyzwanie odbywa się w grupie na FB (TUTAJ), grupa jest zamknięta, możliwość dołączenia wymaga akceptu admina, posty widzą tylko zaakceptowani członkowie grupy. Startujemy w poniedziałek (06.04.2020)
Dla urozmaicenia wrzucamy też wyzwanie na Instagramie. Nie obserwujesz nas na Insta? Nadrób, to koniecznie:

ILONA >>> @ilona_z_mamy_ruszamy

OLA >>> @ola_z_mamy_ruszamy 

Trenując z nami na Instagramie oznacz nas, wpadniemy zobaczyć jak ci idzie i na pewno zostawimy po sobie ślad <3

Plank często kojarzony jest z treningiem mięśni brzucha. W rzeczywistości angażuje on znacznie więcej grup mięśniowych. Prawidłowo wykonany plan to również aktywne ramiona, plecy i uda. To pozornie proste ćwiczenie jest świetnym treningiem mięśni głębokich, które odpowiadają za prawidłową postawę naszego ciała.

Plank polega na usztywnieniu, wyprostowaniu ciała i utrzymania go w bezruchu przez jak najdłuższy czas.
Podczas wykonania istotna jest technika wykonania ćwiczenia. Barki, biodra, kolana oraz kostki powinny być w jednej linii.
Najczęściej spotykanym błędem jest wyginanie dolnego odcinka w pleców w łuk. Błąd ten najczęściej popełniają kobiety, gdyż sprzyja temu nasza budowa ciała. Najprostszym sposobem na eliminację tego błędu jest napięcie pośladków (spróbuj je schować, podwinąć miednicę) Będzie zdecydowanie trudniej, ale przecież nikt nie mówił, że będzie łatwo.

received_10205953818443824.jpeg


  • ☑️ Obawiasz się, że w czasie #zostańwdomu przytyjesz?
  • ☑️  Nie wiesz jak, kiedy, co jeść?
  • ☑️  Stoisz w kuchni i zastanawiasz się co na śniadanie/obiad/kolację?
  • ☑️  Chcesz trenować w domu lecz nie wiesz jak?

Wychodząc na przeciw waszym potrzebom i oczekiwaniom stworzyłyśmy niestandardową usługę, czyli KRYZYSOWE POGOTOWIE TRENINGOWO-JEDZENIOWE.  Dołącz >>> (KLIK)

Mama Basi, trener personalny: - instruktor lekkoatletyki - instruktor kulturystyki - instruktor fitness - trener Blackroll - trener TRX - trener PFS - trener Boot Camp

Jeden komentarz

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: