WYROLUJ KILOGRAMY I WALCZ Z CELLULITEM

Noworoczny detoks cukrowy powoli dobiega końca. Nie spoczywamy na laurach i szykujemy dla was kolejne WYZWANIE. W lutym przyświecać będzie nam hasło WYROLUJ KILOGRAMY oraz DIETA ANTYCELLULITOWA.

Dlaczego WYROLUJ? Ponieważ w trakcie wyzwania, mamy nadzieję, że także po nim, będziecie z rollerem  BLACKROLL® za pan brat.

Celem naszego projektu jest:

  • budowanie poprawnych nawyków żywieniowych
  • dbałość o regularność posiłków
  • wprowadzenie zbilansowanej diety dla was i waszych rodzin (sposób żywienia, który Ci proponujemy możesz zastosować dla innych członków rodziny)
  • wprowadzenie aktywności fizycznej jako stałego elementu dnia
  • poprawa wyglądu sylwetki i samopoczucia

W skład wyzwania wchodzi:

PLAN TRENINGOWY + JADŁOSPIS + ROLLER BLACKROLL®

wyroluj kilogramy

KUP TERAZ

Platformą kontaktową wyzwania jest zamknięta grupa na FB. Zatem by wziąć udział w wyzwaniu musisz posiadać konto na FB. W grupie znajdują się osoby, które zdecydowały się na udział w projekcie. To nasza grupa wsparcia i motywacji, ale co najistotniejsze to platforma, na której masz stały kontakt z dietetykiem i trenerem, którzy odpowiadają na pytania dotyczące zagadnień projektu.

Wyzwanie to połączenie treningu i diety.

TRENING:

Pięć dni w tygodniu zaczynamy od akcentu treningowego, podczas którego pobudzamy ciało, a następnie intensywnie masujemy. Całość zajmuje nam około 15 minut.

Ponad to trzy razy w tygodniu wykonujecie jednostkę treningową z użyciem rollera, gdzie pełni on funkcję sprzętu treningowego. Trening ma na celu wzmocnienie mięśni i pobudzenie metabolizmu. Dwa razy w tygodniu rollujecie całe swoje ciało w celu przyśpieszenia regenercji, rozluźnienia i nawilżenia powięzi.

Nauczymy Was wykorzystywać roller do automasażu oraz treningu domowego. Na weekendy, dla chętnych, mamy wyrollowane innowacje 🙂

Dodatkowo pokażemy ci kiedy i jak się masować/smarować/peelingować , by uzyskiwać najlepsze efekty dla Twojej skóry. Dostaniesz przykładowe przepisy na domowe kosmetyki na bazie nierafinowanego oleju kokosowego.

Trening adresowany jest do:

  • kobiet, które chcą ograniczyć widoczność cellulitu na udach i pośladkach
  • biegaczek, którzy chcą zadbać o dobrą kondycję powięzi
  • osób prowadzących siedzący tryb życia
  • kobiet, które chcą/muszą trenować w domu
  • osób ze znaczną nadwagą

Do wyboru masz dwa rollery: BLACKROLL® STANDARD i BLACKROLL® MED 30. BLACKROLL® STANDARD to uniwersalny model o  średniej twardości. Rekomendowany dla osób ze średnim napięciem mięśniowym. BLACKROLL® MED 30 to terapeutyczny model o najniższej twardości. Rekomendowany dla osób z wysokim napięciem mięśniowym (bolesnością) oraz niskim progiem bólowym.  Więcej informacji po kliknięciu w zdjęcie.

             BLACKROLL® STANDARD                                                                BLACKROLL® MED 30

blackroll-standard                        blackroll-med

Tym razem proponujemy  DIETĘ ANTYCELLULITOWĄ.

Otrzymacie gotowy jadłospis na 21 dni, w którym znajdą się gotowe propozycje żywieniowe. Będzie on dostosowany do intensywności treningów zaproponowanych w wyzwaniu. Będziesz miała siłę ćwiczyć, pracować, ogarniać domowy system, no i targać torby z zakupami 😉

Nie będzie to dieta CUD. Chcemy dać ci impuls do zmiany nawyków żywieniowych na stałe. Pokazać, że z kilku składników możesz w kuchni przygotować smaczne i zaskakujące dania. Jedzenie ma znaczenie – wpływa na  zdrowie, samopoczucie i wygląd.

 

👉🏻 Czas trwania wyzwania: 21 dni (start 06.02.2017)

👉🏻 Cena: 219,00 PLN

👉🏻 Zamówienia: FORMULARZ ZAMÓWIENIA 

 

OPINIE o poprzednich wyzwaniach:

# Wyzwanie + dieta stały się dla nas (dla rodziny) początkiem nowego sposobu żywienia. Zadziwiło nas wiele połączeń smaków. Wypróbowalismy nowe dania . Wszystko pyszne i co najważniejsze łączy rodzinę we wspólnych zakupach, przygotowaniach i spożywaniu.

# Pomijając zmiany obwodów i wagi, to przede wszystkim dobrze się czuję i prawidłowo pracuje mój układ pokarmowy, nic mnie nie boli i nie mam żadnych dolegliwości (a wcześniej takie były). Poranny rozruch to strzał w 10. Każdy znajdzie rano 12 minut, a energia na cały dzień 🙂 Odkryłam też fajne niektóre połączenia i potrawy których wcześniej nie podjęłabym się ugotować. Nie sądziłam że pyszny obiad z ryby można przygotować w 15 minut.

# W sumie we wszystkich obwodach (ramiona i nogi liczę razy dwa) 11 cm w dół. Zaczynam czuć w spodniach.

# Wyzwanie świąteczne dla mnie to przede wszystkim inne spojrzenie na odżywianie. Posiłki w większości są bardzo dobre , pozytywnie zaskakują „dziwne” połączenia. Coraz mniej brakuje mi chleba,który wcześniej gościł w dużej mierze u mnie w menu. Mąż również chętnie zjada to co mu tam na stół zaserwuję z jadłospisu Olki. Wyzwanie świąteczne od strony treningowej – męczące, ale kurczę widać efekty, ciało bardziej jędrne i brzuch mniej odstaje. Nie do końca przepadam za pracą w systemie 20/10 sekund ale do wszystkiego można się przyzwyczaić. Ćwiczenia można fajnie sobie przystosować czy na warunki domowe, czy też na siłownię i cieszę się, że mogę sobie je zastąpić innymi ze względu na rekonwalescencję kolan. Podoba mi się wyciszanie przed snem.

# Zrobiłam pomiary przed wyzwanie nie licząc że będą jakieś efekty. Ale bardzo się myliłam 🙂 Poranny rozruch ciała daje dużą dawkę energii i endorfiny na caluśki dzień. Przepisy przepyszne, polubiłam wątróbkę z kurczaka. Nie wiedziałam że z tak prostych produktów można ugotować „rarytasy kulinarne „. Nigdy dotąd nie jadłam tak pysznie. Treningi męczące ale skuteczne pociłam się jak mysz i wytrwale robiłam każde ćwiczenie, choć czasem trzeba było powtarzać jeszcze raz aby prawidłowo je wykonywać. Wyczerpana zasypiałam jak niemowlę. Bardzo pomocne było i jest też wsparcie dziewczyn. Gdyby nie ich duże wsparcie i motywacja nie dała bym sama rady iść dalej do przodu. Dziękuję wszystkim za wspieracie i że jesteście.

 

Dołącz do grupy aktywnym mam na FB:

cropped-mamy-ruszamy-projekty-proArte-Marta-Machalewska-Maciej-Mech-www.studio-proarte.pl_.jpg

Instagram, tam też jesteśmy:

iloolo11169053_10205109642593257_978717547_n