AKTYWNOŚĆ,  metamorfozy

7 spektakularnych metamorfoz po ciąży.

Ostatnio trafiła do nas mama. Wspaniała, troskliwa, ale niestety pełna kompleksów i zrezygnowania. Ja nigdy nie schudnę, nigdy nie będę miała płaskiego brzucha – mówiła nam ze łzami w oczach. Upierała się, że prawie 30-letnia kobieta, z poporodowym brzuchem nie ma szans na smukłą sylwetkę i że takie rzeczy to tylko w filmach. Powiedziałam jej, że w ciągu 5 minut udowodnię jej, że gada bzdury. W mgnieniu oka otworzyłam Instargram i prawie z miejsca pokzałam jej kilkadziesiąt kobiet, co więcej matek, które startowały często z jeszcze większej masy niż ona i osiągnęły spketakularny sukces. W związku z tym, że IG to swego rodzaju pamiętnik pokazuje całą drogę o celu. Drogę niełatwą, pełną wyrzeczeń, walki ze swoimi słabościami, ale drogę, która ma koniec. Choć początkowo wydaje się wyboista, kręta i pełna nierówności to z czasem się wydeptuje, prostuje, a potem idzie już lekko jak po asfalcie.

A. od tygodnia walczy. Początki to zazwyczaj walka i to raczej zawsze nierówna. Bez wsparcia i determinacji jest ciężko. Kiedy jednak najbliżsi widzą w Tobie zapał, to zaczynają Ci dopingować.
Bardzo mocno trzymam kciuki za A. i wiem, że wygra. Wygra wolność. Uwolni się „od wstydu, od zażenowania, spojrzeń innych, które ciągle na sobie czuje”. Kiedy zapytałam jakie uczucia jej towarzyszą każdego dnia to właśnie usłyszałam to zdanie i jeszcze wiele innych: „Kiedyś byłam szczupłą dziewczyną, a po ciąży wyglądam jak spuchnięty chomik z brzuchem do kolan” – dopowiedziała przygnębiona.

Wiem, że jest tu wiele takich A. Wiele takich, które już próbowały, ale gdzieś na wyboistej drodze stanęła bariera nie do pokonania. Są tu też takie z nas, które czują potrzebę zmiany, ale nie wiedzą jak się za to zabrać. Za każdą z tych osób trzymamy kciuki i dopingujemy. Jeśli w Twojej głowie jest już chęć zmiany to, wyobraż sobie, że masz już za sobą połowę sukcesu. Teraz pozostaje Ci wybrać odpowiednie środki do osiągnięcia celu i w nich wytrwać.

Nie wiesz jak to zrobić? Nie wiesz jak ruszyć? Napisz do nas i Ci pomożemy.

TRENING & DIETA

A tymczasem zobacz czego dokonały one – MATKI, tak samo zabieganie i zaganiane jak Ty i jak ja.
Na Ciebie też czeka sukces!

Pokaże Wam dziś 7 metalowych brzuchów, które zostały ciężko wypracowane po ciąży. Uwierzcie mi, jeśli jest motywacja, cel i odpowiednio dobrane środki do jego osiągnięcia to sukces jest murowany.
Uwielbiam na nie patrzeć…

  1. Tanya Geisinger
    Instagram: @gtanyagee

mom1

2.Audrey Percival
Instagram: @Fitmomoddree81

mom2

3. Brittnie Nicole
Instagram: @brittnie_nicole

mom3

4. Ingrid Romero
Instagram: @ingridromero1

mom4

5.Instagram: @stay_see_bro

mom5
6. Janaina Barral

Instagram: @janainabarral

mom7

7.Kristina Vaughn
Instagram:
@fit_strong_mom

mom8

 

Dołącz do nas! Każdego dnia dajemy sporą dawkę silnej motywacji:

cropped-mamy-ruszamy-projekty-proArte-Marta-Machalewska-Maciej-Mech-www.studio-proarte.pl_.jpgInstagram:

iloolo11169053_10205109642593257_978717547_n

Save

Save

Save

Save

Mama Basi, trener personalny: - instruktor lekkoatletyki - instruktor kulturystyki - instruktor fitness - trener Blackroll - trener TRX - trener PFS - trener Boot Camp

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: