AKTYWNOŚĆ,  metamorfozy

18 miesięcy pracy, – 18 kg na wadze, 18 lat w sercu…

Jednych motywują, innych irytują – METAMORFOZY.
Ja osobiście uważam, że motywują tych co mają charakter, a deprymują leniwych. Jedno jest pewne i nie podlega dyskusji… aby uszczuplić swoje życie o 18 kg trzeba mieć charakter i silną wolę. Ma ją Ania – 32 pełna energii mama, która w ciągu 1,5 roku zrzuciła 18 kg. Jej metamorfoza to 3 niesamowite 18… w ciągu 18 miesięcy Ania starciła 18 kg i znów poczuła się jak 18-latka.

cats

12226938_10206855115368734_444108969749015905_nZapraszam Was na rozmowę z kolejną bohaterką cyklu metamorfozy…

IzMR:  Ilona z Mamy ruszamy
AG: Anna

IzMR: Co się przysłużyło temu, że Twoja waga niepokojąco wzrosła?
AG: Czynników było wiele. Trochę sobie na ten stan zapracowałam. Przede wszytskim siedzący tryb życia, mało ruchu. Do tego dołączyła niedoczynność tarczycy i towarzysząca jej terapia hormonalna.

IzMR: Co było bodźcem do zmian?
AG: W pewnym momencie zaczęłam mieć problemy ze zdrowiem – to był czynnik pierwszoplanowy. Drugim powodem był wygląd – bardzo źle się ze soba czułam.

DSC04023
fot. Andrzej Jenek www.yenec.com

IzMR: Od czego zaczęłaś swoją historię w walce z otyłością?
AG: Wpadłam na pomysł, że wezmę udział w biegu w hołdzie ofiarom bosktońskiego maratonu na dystansie 1 km. Ten bieg udowodnił mi, że nie mam kondycji. Przeraziło mnie to, że błyskawicznie złapałam zadyszkę. Zrozumiałam, że mimo 30 lat jestem wrakiem człowieka.
Wtedy podjęłam decyzję, że chcę biegać i to będzie mój środek do poprawiania wydolności.

IzMR: Czy treningi sa dla Ciebie nieodłącznym elementem życia i źródłem radości,
czy raczej koniecznością która jest jedynie środkiem do osiągniecia celu?
AG: Treningi stały się dla mnie trwałym elemntem w planie dnia.  Wpisane są w moje codzienne obowiązki, które robię z przyjemnością.

IzMR: Ile razy w tygodniu trenujesz? Jakiego rodzaju są to treningi?
AG: Przede wszystkim biegam. Robię to 3 lub 4 razy w tygodniu. Ponad to codziennie się rozciągam.

IzMR: Jak radzisz sobie z pokusami (słodycze, przekąski) ?
AG: Nie daje się zwariować. Wszystko jest dla ludzi, jak mam ochotę jem, ale z umiarem.

IzMR: Czy zdarza Ci się opuścić trening?
AG: Treningi rzadko odpuszczam. Jak nie mogę biegać to ćwiczę intensywnie w domu.  Źle się czuje kiedy mam coś zaplanowane, a nie mogę tego wykonać.

DSC04036
fot. Andrzej Jenek (www.yenec.com)

IzMR: Czy czasami masz ochotę rzucić wszystko i wrócić do starych nawyków?

AG: Czasami mam takie myśli, jednak kiedy przypominam sobie jaką daleką drogę pokonałam to szkoda mi odpuszczać. Poza tym mam wspaniałą grupę która mnie motywuje i mobilizuje.

IzMR: Jak czujesz się w nowym ciele? Czy zmieniła się Twoja samoocena?
AG: Dostrzegam zmiany na lepsze.  Jestem pełna energii, czuję się seksownie i zmysłowo. Moja samoocena wzrosła. Dziś wiem, że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.

IzMR: Jakie są pozytywne strony Twojej przemiany?
AG: Wcześniej nie bywałam na plaży, wstydziłam się samej siebie. Przez to cierpiało moje dziecko, bo nie znało zabawy nad wodą. Tego lata prawie każdy dzień szalałyśmy na plaży i w wodzie. Zaakceptowałam moje kilogramy. Widzę, żę po trochu ich ubywa ale i tak jest już –  na moje oko – dużo lepiej. Komu sie niepodoba niech nie patrzy 😉

IzMR: Jaki masz cel? Co planujesz keidy już go osiągniesz?
AG: Marzę o  półmaratonie. Pragnę też przebiec 10km poniżej godziny. Wierzę, że uda mi się oba cele zrealizawoać na wiosnę przyszłego roku. W końcu nie ma rzeczy niemożliwych!

Osobiście obserwuję Anię od dawna. Od kliku miesięcy widzę jej wysiłek, konsekwencję i efekty. Z dnia na dzień pięknieje i walczy o lepszą wersję siebie. Anka zrobiłaś kawał dobrej roboty! Życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki, byś zrealizowała swoje cele. Mam nadzieję, że będę miała okazję porozmawiać z Tobą świeżo po półmaratonie!
Dodam tylko, że Ania kwitnie… zmiany sylwetki zaowocowały także zmianami w głowie. Ania zaliczyła piękną sesję autorstwa Andrzeja Jenka. Widzicie wyżej kilka zdjęć właśnie z niej, ale uwierzcie to co widzicie to tylko namiastka… ja widziałam troszkę więcej… sesja była zmysłowa, kobieca, sexsowna jak Ania!

Zobacz inne METAMORFOZY naszych Mam! [TUTAJ]

Zamów trening(2) Zamów trening(1)Dołącz do grupy aktywnych Mam:

cropped-mamy-ruszamy-projekty-proArte-Marta-Machalewska-Maciej-Mech-www.studio-proarte.pl_.jpgInstagram:

ilo olo11169053_10205109642593257_978717547_n


Mama Basi, trener personalny: - instruktor lekkoatletyki - instruktor kulturystyki - instruktor fitness - trener Blackroll - trener TRX - trener PFS - trener Boot Camp

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: