XII Bieg Wedla w Skaryszaku (galeria).

W sobotę odbył się XII Bieg Wedla . Trasa w Parku Skaryszewskim była bardzo wymagająca lecz na mecie czekały słodkie upominki, które na pewno zrekompensowały biegaczom przemoczone buty.

W biegach głównych tradycyjnie rywalizowano na czterech dystansach. Dla najmłodszych przygotowano odcinki 250m i 1,86 km, dla dorosłych 5,4 km (3 pętle) i 9 km (5 pętli).

W biegu głównym na 9 km wśród kobiet najlepsza okazała się wicemistrzyni polski w maratonie Anna Szyszka, która na mecie zameldowała się z czasem 34:15. Na drugiej pozycji uplasowała się ponownie Justyna Śliwiak (37:03). Natomiast trzecia była Natalia Sadowska ( 38:31).

Wśród mężczyzn na 9 km wygrał trzykrotny złoty medalista mistrzostw świata weteranów uzyskał wynik 29:25. Na ostatnim okrążeniu Rafał Szymborski stracił prowadzenie i ostatecznie był drugi na mecie (29:32). Trzeci finiszował Marek Dzięgielewski (30:44).

Jesteś z Warszawy? W każdy poniedziałek spotykamy się pod Pomnikiem Kopernika o 20:00 na wspólne bieganie.

DOŁĄCZ. Szczegóły: BiegamBoLubię NOCĄ.

Dołącz do grupy aktywnym mam na FB:

Instagram, tam też jesteśmy:

iloolo11169053_10205109642593257_978717547_n

Ola

Autorkami bloga są Ola i Ilona - obie to aktywne zawodowo i sportowo matki i żony, które każdy wolny moment poświęcają aktywności fizycznej oraz zgłębianiu wiedzy w temacie zdrowia, diety i treningu. Jednym z zawodów Oli jest dietetyk, Ilona jest instruktorką kulturystyki. Razem tworzą świetny duet nie tylko na gruncie zawodowym, ale także prywatnym.