THE Color RUN – najszczęśliwsze 5 km na świecie!

Nasze dzieci pokochały The Color Run. Mimo, że zazwyczaj nie pokonują tak odległych dystanów biegu to te 5 km pokochały. Nie było marudzenia, nie było buczenia, że bolą nóżki. Nawet sterczenie na upale przed startem nie było dla nich problemem. Dzielnie tuptały swoimi małymi nóżkami od stacji do stacji i obsypywały się barwnymi proszkami. No i medal tuż po… możliwość taplania się w wodzie w dmuchanej zjeżdżalni to przyjemność, którą trzeba powtórzyć.

W tym roku nie może nas tam zabraknąć. Zatem zapraszamy także i Was. A na zachętę mamy dla Was zniżkę od organizatora biegu.

Przy zapisach wpisz kod: TCRMamy

To bieg inny niż wszystkie. Naprawdę inny. Na trasie spotkać można uśmiechnięte matki z wózkami, ojców z umorusanymi dziećmi na baranach, roztańczone grupy młodzieży, a nawet… jednorożce. Na wszystkich, co kilometr czekają stacje z kolorowym proszkiem i jedna wyjątkowa stacja z pianą. Na mecie: eksplozja kolorów, masa cukierkowych niespodzianek, wspólny okrzyk radości i impreza – to The Color Run by Skittles – kolorowy bieg, określany też jako „najszczęśliwsze 5 km na świecie”.

Zobacz jak bawiłyśmy się rok temu.

Zasady są proste: nikt tu się nie ściga, nikt nie mierzy czasu, uczestnicy rywalizują jedynie o to, kto dotrze do mety najbardziej pokolorowany. Do Polski bieg przywędrował zza oceanu włączając nasz kraj w wielkie przedsięwzięcie zrzeszające blisko 300 lokalizacji na całym świecie. Zdobył serca Polaków już od pierwszej edycji i przez trzy lata obecności zgromadził już w kraju 47 tysięcy uczestników. Proszek, którym obsypywani są zawodnicy, jest w pełni naturalny, dlatego wystartować może tu naprawdę każdy – również osoby na wózkach. Jak podkreślają organizatorzy, połowa uczestników wcześniej nie miała odwagi pokonać dystansu 5 km, a na The Color Run każdy z nich zrobił to z uśmiechem na twarzy. To wydarzenie, w którym pobiec mogą wspólnie: mama ultramaratonka, tata triathlonista i ich pociecha, która na normalnych zawodach przygląda się z podziwem mijającym ją zawodnikom. Tak, w tym biegu mogą wystartować dzieci – te poniżej 10 roku życia w The Color Run by Skittles biegną za darmo i stanowią 15 procent uczestników. I są wśród nich również kilkumiesięczne maluszki. Tak jak zresztą 60 i 70-latki – w tym roku bieg w Poznaniu ukończył 71-letni zawodnik. W pierwszy wakacyjny weekend, 25 czerwca, The Color Run by Skittles pokoloruje Warszawę – tysiące szczęśliwych biegaczy opanuje błonia PGE Narodowego. Dołącz do nich! Zapisy cały czas trwają TUTAJ

Przy zapisach wpisz kod: TCRMamy

 

Na moment STOP! Bardzo prosimy Was o pomoc!
To dla nas mega ważny plebiscyt i potrzebujemy Waszego wsparcia!

Kliknij TUTAJ, wybierz Mamy ruszamy i po gotowe!

Odbiór Pakietów

Termin odbioru: 20.06 – 25.06
Godziny : 12.00 – 21.00.
Miejsce odbioru: Galeria Mokotów
Wołoska 12
02-675 Warszawa

Festiwal The Color Run rozpocznie się  już o godzinie 13:00 w miasteczku  TCR, w którym partnerzy wydarzenia oraz organizator przygotowali wiele atrakcji.

W tym roku bieg startuje w trzech falach (wybór godziny startu przy rejestracji).

Plan wydarzenia:
13:00 – otwarcie strefy festiwalowej

14.00 – 14.45 – start pierwszej fali biegu (przeznaczona dla rodzin z dziećmi oraz dla wolniejszych biegaczy)

15.00 – 15.45 – start drugiej fali biegu

16:00 – 16:45 – start trzeciej fali biegu

18:00 – zamknięcie strefy biegowej

19:00 – zamknięcie festiwalu muzycznego oraz atrakcje dla uczestników


Dołącz do grupy aktywnym mam na FB:

cropped-mamy-ruszamy-projekty-proArte-Marta-Machalewska-Maciej-Mech-www.studio-proarte.pl_.jpg

Instagram, tam też jesteśmy:

iloolo11169053_10205109642593257_978717547_n

Ilona, mama, trener

Mama Basi, trener personalny: - instruktor lekkoatletyki - instruktor kulturystyki - instruktor fitness - trener Blackroll - trener TRX - trener PFS - trener Boot Camp

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?