Runmageddon Warszawa Powered by Duracell

Runmageddon to wyścig na ekstremalnym torze przeszkód!

Na trasie czekają na Ciebie błoto, woda, ogień, bagno, przeszkody linowe, skośne i pionowe ściany, zasieki, okopy i inne atrakcje.

Runmageddon to sprawdzian dla Twojego ciała i psychiki!

Runmageddon to wyzwanie rzucone Twojej sprawności, sile, wytrzymałości i odporności psychicznej. Nie musisz być atletą ani biegaczem, żeby ukończyć Runmageddon, ale musisz być gotów dotrzeć do granicy swoich możliwości i ją przesunąć…

Runmageddon to połączenie rywalizacji i współpracy między zawodnikami

Wolisz się ścigać czy pomagać innym? Startując w Runmageddonie możesz zaspokoić obie te ambicje. Elektroniczny pomiar czasu pozwala na porównanie czasów zawodników z każdej serii i rywalizację dla „Harpaganów”. Na trasie ustawiamy jednak przeszkody, które są nie do pokonania samodzielnie dla 80% zawodników. Musisz więc współpracować z innymi. Sprawdź, o ile więcej radości znajdziesz w pomocy innym uczestnikom Runmageddonu, niż w wyprzedzeniu ich!

DOSTĘPNE FORMUŁY:

– INTRO 3 KM 15 Przeszkód 27.05
– REKRUT 6 KM 30 Przeszkód 26.05
– CLASSIC 12 KM 50 Przeszkód 27.05
– KIDS 1 KM 10 Przeszkód 26.05
– JUNIOR 2 KM 15 Przeszkód 27.05
– Nocny Rekrut 6 KM 30 Przeszkód 26.05
– Biznes 3+ KM 15+ Przeszkód 27.05
Mamy ruszamy oczywiście też będą całą ekipą. Wystartujemy w specjalnej serii Runmageddonu na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Tym razem, najbardziej ekstremalny bieg przez przeszkody odbędzie się w Garnizonie Modlin, gdzie uczestnicy biegu będą pokonywać niecodzienne utrudnienia biegając po koszarach, podziemiach Twierdzy Modlin oraz po skarpie nad malowniczą rzeką Narew.
Zapisy na stronie : www.runmageddon.pl

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?