Jednodniowy DETOX SOKOWY za DARMO!

Ostatnio ruszyłyśmy na DETOX SOKOWY. Końcówka wakacji była wymagająca. Dużo stresu. Najpierw urlop, na którym dieta pozstawiała sporo do życzenia. Potem przygotowania związane ze szkołą i praca, której zawsze jest więcej niż czasu. Wiele czynników spowodowało, że wakacyjne rozpasanie zakończymy oczyszczeniem i nowy sezon zaczniemy na ostro.

Z detoxami nie powinno się przesadzić, zatem i my podeszłyśmy do tematu z rozwagą. Trzy dni. Oczyszczałyśmy się tylko lub aż trzy dni. Wywołało to sporo Waszych pytań i ogromne zaciekawienie. Dużo z was pisało, że chętnie by podjęło próbę, ale …. ale jak zawsze było dużo.

Dlatego, postanowiłyśmy skreślić chociaż jedno ALE i mamy dla jednej z WAS jednodniowy DETOX SOKOWY od The Cold Press Juices!

Co trzeba zrobić?

1. polajkuj na FP MAMY RUSZAMY (KLIK)
2. Pod postem na naszym FB (KLIK) napisz z jakiego jesteś miasta i dlaczego Tobie powinnyśmy podarować DETOX The Cold Press Juices np. SZCZECIN, bo… (tu wygra ta, która nas zaskoczy oryginalnością)

Detox powędruje w ręce czytelniczki, która napisze (naszym zdaniem) najciekawsze uzasadnienie.
Zabawa trwa do piątku (08.09.2017) do 23:59
Powodzenia!

 

Dołącz do grupy aktywnym mam na FB:

cropped-mamy-ruszamy-projekty-proArte-Marta-Machalewska-Maciej-Mech-www.studio-proarte.pl_.jpg

Instagram, tam też jesteśmy:

iloolo11169053_10205109642593257_978717547_n

Ilona, mama, trener

Mama Basi, trener personalny: - instruktor lekkoatletyki - instruktor kulturystyki - instruktor fitness - trener Blackroll - trener TRX - trener PFS - trener Boot Camp

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?