Charlotta Trail. Bieg oraz Fitness Walking

Idealny termin na rozpoczęcie aktywnego, długiego wekendu majowego!

W ramach długiego weekendu majowego Dolina Charlotty wraz z klubem Roberta Korzeniowskiego RK Athletics przygotowała specjalną ofertę dla gości. Aktywny, sportowy weekend z nuta relaksu, podczas którego na gości czekać będą treningi biegowe i fitness walkingowe z trenerem RK Athletics, pakiety startowe na Charlotta Trail oraz masaże regeneracyjne w Charlotta SPA. Do tego wszystkiego spotkanie z samym Robertem Korzeniowskim.

Trasa Charlotta Trail: 12km Bieg, 6km Fitness Walking, cross.

Unikatowa na skalę polski, niepowtarzalna w pełni corssowa trasa, prowadząca przez ZOO i las na terenie obiektów Doliny Charlotty, z dala od szumu i zgiełku miast. 3 czterokilometrowe pętle przygotowane dla biegaczy, oraz jedna większa i jedna mniejsza dla walkerów.

Całość wydarzeń odbędzie się na kompleksie obiektów Doliny Charlotty Resort & SPA. To miejsce znane wszystkim, którzy poszukują wyjątkowych wrażeń i niezapomnianych przeżyć, a jednocześnie pragną wypocząć w relaksującym otoczeniu. Dolina Charlotty zapewnia szereg atrakcji zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych. Do dyspozycji oddane są ZOO z Krainą Bajek i Fokarium, Park Linowy, jazda konna, wypożyczalnia sprzętu wodnego i łowiska, ponadto kręgielnia, bilard, gry elektroniczne, sale zabaw z małpim gajem oraz luksusowy Basen i SPA. Na deskach amfiteatru Doliny Charlotty gościły m.in. takie sławy jak Ian Gillan, Carlos Santana, Alice Cooper i Bonnie Tyler.

Pierwsze oficjalne zawody Fitness Walking!

PROGRAM:

 

Zapisy na stronie : trail.charlotta.pl

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?