Bieg Króla Jana III Sobieskiego/ Puchar Króla Jana III Sobieskiego

Puchar Króla Jana III Sobieskiego to cykl, który  obejmuje pięć biegów. Do pokonania dystans 5 km. Aby walczyć o Puchar Króla Jana III Sobieskiego należy wziąć udział w co najmniej trzech biegach.

W programie przewidziane są również biegi dla dzieci. Zaproszeni do udziału są wszyscy miłośnicy biegania. Nie tylko ci którzy biegają od lat, ale również ci którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę ze sportem.

Podczas biegu odywa się też marsz NORDIC WALKING.

Jesteśmy tam i my! Drużynowo i indywidualnie. Zatem zapisując się na bieg nie zapomniijcie wpisać w zakładce klub/drużyna nazwy Mamy ruszamy.
Zapraszamy Was wszystkich. To fantastyczna kameralna impreza na warszawskim Wilanowie. Trasa wiejska i sielska.Stopa twa nei stanei na betonie. Biegniemy szutrową trasą, daleko od zgiełku aut i szumu miasta. Po bieganiu wylegujemy się na plaży i łapiemy promienie słońca. Dołączcie do nas:

ZAPISY: TUTAJ
W
IĘCEJ INFORMACJI: TUTAJ

Zobacz jak było na BIEGU WDZIĘCZNOŚCI —> GALERIA (KLIK) i GALERIA II (KLIK) oraz GALERIA NORDIC WALKING (KLIK)

Dołącz do grupy aktywnym mam na FB:

cropped-mamy-ruszamy-projekty-proArte-Marta-Machalewska-Maciej-Mech-www.studio-proarte.pl_.jpg

Instagram, tam też jesteśmy:

iloolo11169053_10205109642593257_978717547_n

 

Ilona, mama, trener

Mama Basi, trener personalny: - instruktor lekkoatletyki - instruktor kulturystyki - instruktor fitness - trener Blackroll - trener TRX - trener PFS - trener Boot Camp

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?