lokale,  oceniamy

Włoska Robota po podbiegach.

Warszawa jest płaska jak stół. W poszukiwaniu podbiegu trzeba czasem przemierzyć kawał miasta. Pewnego razu padło na Ochotę. Górka Szczęśliwicka to jeden z wyższych punktów stolicy. Idealna na trening siły biegowej. Wdrapując sie po raz ENty na szczyt trafiłam kiedyś na restaurację. Trafia do niej chyba tylko ten co wie, że ona tam jest albo zbłądzi. Z zewnątrz niepozorna, wnętrze też niespecjalnie zachwyca, ale… przyjemnie pachnie. W powietrzu czuć zapach pizzy, sosu pomidorowego i ziół.

Pierwszy raz wyskoczyliśmy tam na pizzę. Wracaliśmy tam często, zawsze kiedy ładowaliśmy węgle 🙂 Kiedy u B. zdiagnozowaliśmy nietolerancję na gluten wpadaliśmy znacznie rzadziej, bo w ofercie brak pizzy dla bezglutenowców.
Jednak co tam zjedliśmy to nasze 🙂 Ciasto jest delikatne, cienkie – takie jak lubię. Dodatki z umiarem, wszystko wyważone. Pochłaniam tam całą pizzę i zawsze mi mało.

Kiedyś też wpadliśmy na steka. Był poprawny. ładnie podany, z pieczonymi ziemniakami i gałązką rozmarynu. Mięso było soczyste, nie przesamażone, delikatne. Dodatki dobrze współgrały i kompoowały się w pyszną całość.

14593549_10205786830989242_2139988768_n

Wnętrze nie portywa. Jak bym miała porównywać to kojarzy się bardziej ze schrońskiem w górach niż restauracją. Kiedy jest ciepło zawsze uciekaliśmy na zewnątrz. Nazwijmy to tarasem. Duża przestrzeń z widokiem na stok. Tam wygrywa świeże powietrze, ale wystrój traci chyba jeszcze bardziej. Drewniane piwne krzesła i stoły. Twarde i niewygodne.

Obsługa bez zarzutu. Kelnerzy się uwijają, pilnują zamówień i czystości na stołach. Są uprzejmi, chętni do rozmowy na temat menu. Bez względu na różnorodność zamawianych posiłków wszystko dostajemy razem i razem zaczynamy jedzenie. Przystawki i napoje dostajemy zawsze bardzo szybko, więc jak sie wpada na głodniaka to można szybko zaspokoić pierwszy głód lub rozdrażnić lwa… w zależności od tego jak ogromny jest ten pierwszy głód.

Nasze recenzje publikujemy także na:

Włoska Robota Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Dołącz do nas! Każdego dnia dajemy sporą dawkę silnej motywacji:

cropped-mamy-ruszamy-projekty-proArte-Marta-Machalewska-Maciej-Mech-www.studio-proarte.pl_.jpgInstagram:

iloolo11169053_10205109642593257_978717547_n

Save

Mama Basi, trener personalny: - instruktor lekkoatletyki - instruktor kulturystyki - instruktor fitness - trener Blackroll - trener TRX - trener PFS - trener Boot Camp

komentarze 2

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: