AKTYWNOŚĆ

Vikings Run – legendarny bieg z przeszkodami to inny wymiar biegania… RUN/OBSTACLE/KAYAK ! [GALERIA]

W sobotę 19 września, nad Zalewem Sulejowskim zmagali się Wikingowie. Przygotowano dla nich wiele wyzwań, wiele tras, a oni sami dostarczyli wielu emocji tym co odwagę mieli, tylko by patrzeć.

Organizatorzy stanęli na szczycie jeśli chodzi o ogarnięcie terenu, przeszkód, szeroko pojętej organizacji imprezy. Ten bieg z edycji na edycję rośnie w siłę, jest coraz bardziej profesjonalny i wystandaryzowany.

Trasa… piękna, malownicza, biegowa, trochę trudna, ale można rozpędzić kopyto. Mnie dane było być Wikingiem na trasie MINI i mnie się bardzo owa trasa podobała. Trochę krzaków, trochę wertepów, woda się trafiła, a potem z tej wody siup na przeszkodę. Jak ktoś dobrze się zamoczył to jeszcze miał ślizgawkę na strażaku – kto leciał ten zna temat 🙂

Dystans… do wyboru, do koloru… pięć, dziesięć, a jak komuś mało to dwa w bonusie w kajaku, ewentualnie można rwać cały bieg z tarczOM i toporEM jak na rasowego Wikinga przystało.

Klimat imprezy… był… kurde był… pogoda zrobiła robotę, pięknie, piknikowo i jakoś tak miło. Dawno nie czułam takiej biegowej magii.

Przeszkody… szacuneczek… Viking’s RUN to nie jest masówa, raczej kameralna, ale świetnie broniąca się impreza. Przeszkody… full profeska… nie ma nieociosanych dech, dyktowych ścian, co drzazgi z nich wchodzą w tyłek… jakość kochani… tu jest jakość. Świetne, stalowe konstrukcje, stabilne i uczciwie wykonane. Trudne, ale chyba o to chodzi. Trochę prostych, trochę kombosów i kilka killerów, co je albo umiesz albo nie umiesz… dla wtajemniczonych… gibon Cię zweryfikuje 🙂

Ja jak tylko dobiegłam to nie mogłam się powstrzymać i zaraz ciach za aparat, żeby Was uwieczniać i zazdrość podsycać w tych co nie byli i nie przeżyli, niech prędko bukują termin na kolejna edycję!

W wasze oczy oddaję galerię, w wolnej chwili wbijajcie na mojego IG… jeśli Was tam nie ma… będziecie zawsze na bieżąco z fajnymi imprezami biegowymi, galeriami i dostaniecie szczyptę treningowej motywacji.
Czekam na IG: –> ilona_z_mamy_ruszamy

Mama Basi, trener personalny: - instruktor lekkoatletyki - instruktor kulturystyki - instruktor fitness - trener Blackroll - trener TRX - trener PFS - trener Boot Camp

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: