biblioteka,  oceniamy

Storytel jak Netflix czy Showmax. Poznaj Storytel Orginal, czyli seriale audio.

Znacie Netflix, Showmax i ich własne seriale? Myślę, że tak. A czy wiecie, że Storytel ma również produkcje własne? Oczywiście w wersji audio. Storytel Orginal, to przygotowane specjalnie dla Storytel Polska seriale audio. Jest to ewenement na polskim rynku.

Dla tych z was, którzy jeszcze nie wiedzą przypominam storytel.pl , to streaming, w którym w ramach stałego miesięcznego abonamentu masz nieograniczony dostęp do ogromnej bazy audiobooków.

 

Ola ma na sobie bluzkę z Bonprix

Wracając do autorskich seriali, są one czytane przez uznanych aktorów, co jeszcze bardziej je uatrakcyjnia. Firma na swoim blogu pisze, że jest to jedna z głównych strategii rozwoju. Uważam, że to bardzo dobry kierunek.

Co możesz posłuchać w ramach Storytel Orginal ?

Pani Doktor

Ada Fijał, a właściwie jej głos wcielił się w postać Anny Tomaszewicz-Dobrskiej. Nie wiesz kim była? Silną kobiecą osobowością, która w czasach gdy miejscem kobiety była domowa kuchnia pozwoliła sobie z niej wyjść. Anna była pierwszą w Polsce praktykującą lekarką. Autorka Weronika Wierzchowska historię o przeciwnościach losu wplotła również wątek miłosny.

Hania i Kudłaty Pies

Poznaj magiczny świat Hani, który opisał Marcin Mortka. Zaś wprowadza nas w niego Julia Kamińska. W domu Hani nie brakuje skrzatów, a w piwnicy znajdziesz smoka. Wszelkie strachy są Hani niestraszne, bo u jej boku jest Kudłaty Pies.

Posłuchaj tego serialu ze swoim dzieckiem.

Wirus demokracji

Thriller popełniony przez Rafała Babraja w interpretacji Jacka Rozenka. Akcja rozgrywa się w Polsce, pełnej chaosu, gdzie statystyki przestępstw zdecydowanie rosną. Dziennikarz Jakub Kłosowski odkrywa, że za wszystkim stoi dziwna choroba.

Dobry Glina

Augustyna Glińskiego w XIX wieku stworzył pierwszy w Polsce kryminalno-śledczego wydział policji, na podstawie jego życiorysu Andrzej W. Sawicki stworzył serial Dobry glina. Audiobook czyta Andrzej Chyra.

 

Propozycji jest więcej, te miałam okazję przesłuchać.

Brzmi zachęcająco lecz nie wiesz czy warto? Spróbuj, są następujące możliwości:

  • wskakuj na kanał Storytel.pl na YouTube gdzie są udostępnione pierwsze odcinki każdego serialu
  • kliknij i wykorzystaj 14-dniowy bezpłatny okres próbny (KLIK)
  • wykup miesięczny abonament, o koszt 29,90 PLN.

 


Bądźmy w kontakcie:


komentarze 4

  • mika

    Bardzo zachęcające. Ja ostatnio cierpię na brak wolnego czasu i jak już coś ogładam to bajki z dzieckiem hehe 🙂

  • Fedex cennik

    A ja właśnie nawet wolę audiobooki. To bardzo przyjemna sprawa, gdy jedzie się autem do pracy i nie traci się czasu na stanie w korku, tylko można w tym czasie rozkoszować się ciekawymi utworami. Od lat takie dźwięki towarzysza mi w każdej podróży. Dodatkowym atutem jest to, że nie mam zbyt dużo wolnego czasu na czytanie książek, więc audiobooki świetnie zapełniają tę luję.

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: