AKTYWNOŚĆ,  artykuły,  porady treningowe

Gdy diecie trzeba pomóc – spalacze tkanki tłuszczowej.

Każdy z nas marzy o pięknej sportowej sylwetce, wyrzeźbionym ciele, albo chociaż o smukłym ciałku bez fałdek, wałków i fal Dunaju. Generalnie przepis jest prosty. Trzeba dobrze jeść, regularnie trenować i odpowiednio się regenerować. W tym wszystkim potrzebna jest jeszcze anielska cierpliwość i konsekwencja. To najprostszy gotowiec, który działa zawsze. I nie ma tu dróg na skróty, nie ma przyśpieszania, nie ma udawania, ale… można temu odrobinę pomóc wdrażając suplementację. Jednak pamiętaj, suplementacja to jedynie jedna składowa Twojego sukcesu… nie ma magicznej tabletki, która załatwi sprawę. Piękna sylwetka to praca, którą liczymy w latach i raz zrobiona nie zostanie z nami na zawsze jeśli przestaniemy o nią dbać. Bez kontynuacji racjonalnej diety, bez ruchu i odpoczynku wszystko co wcześniej zostało wypracowane znów zaleje się nielubianym tłuszczykiem.

Temat suplementacji jest bardzo rozległy. Nasze instagramy aż puchną od cichych pytań o suplementy diety, które możemy Wam polecić. Momentami jestem bardzo zdziwiona, że tyle osób szuka suplementacji, z drugiej strony cieszę się, że pytacie, szukacie porady i wybieracie produkty świadomie.

Najbardziej chodliwym tematem, szczególnie przed wakacjami, sylwestrem, weselem i innymi uroczystościami gdzie chcemy fajnie wyglądać jak milion dolarów, są spalacze, czyli produkty, które mają na celu pomóc pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Postanowiłam przygotować dla Was małe kompendium wiedzy na temat reduktorów tkanki tłuszczowej. Podrzucę Wam kilka gotowych produktów. Zaznaczam jednak, że tekst, który czytacie nie jest testem spalaczy, a raczej przeglądem dostępnych preparatów i różnych form ich podaży. Mam nadzieję, że po przeczytaniu i analizie swoich treningów oraz diety będziecie wiedzieć jaki produkt będzie odpowiedni dla Ciebie.

Jakie substancje znajdziesz w spalaczach i dlaczego?

Jak działają spalacze?

Proszek, tabletka czy ampułka?

Najczęstsze błędy przy suplementacji reduktorów tkanki tłuszczowej oraz dawkowanie termogeników.

Spalacze dla kobiet vs. spalacze dla mężczyzn.

Red Alert! Przeciwskazania do suplementacji spalaczy.

Zapraszamy do lektury!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Mama Basi, trener personalny: - instruktor lekkoatletyki - instruktor kulturystyki - instruktor fitness - trener Blackroll - trener TRX - trener PFS - trener Boot Camp

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: