oceniamy,  produkt,  tata trenuje

Skuteczny środek na spalanie tłuszczu – Thermo Lizzer

Thermo Lizzer

Dobre rzeczy warto polecać, więc polecam. Próbowałem już różne spalacze tłuszczu ale ten zdecydowanie bije inne na głowę. Broniłem się przed tym bo nie chciałem wierzyć, ale dałem się przekonać. Poniżej piszę o jego działaniu, które odczuwam osobiście:

thermolizzer

Bardzo ładnie podgrzewa, czuć ciepło ale bez pocenia się jak świnia – wiele innych środków powoduje nadmierną potliwość

Długo trzyma ciepło zdarzały mi się produkty, które grzały 10 minut, a potem robiło się wściekle zimno, co na przykład podczas biegania było koszmarem, kiedy została jeszcze godzina biegania.

Odwadnia  – utrata wody jest spora, zwłaszcza jak jest ciepło, pojawia się uczucie suchości w ustach, czuć spadek napięcia. Trzeba go dobrze popić i się nawodniać w trakcie treningu.

Nie uderza do głowy (nie ma tauryny czy kofeiny) – nie powoduje uczucia „bycia na haju”

Nie hamuje apetytu – można normalnie jeść, nie czuć efektu „motyli” w brzuchu.

[nokaut-offers-box url=’produkt:thermo%20lizzer.html']

Nie przeczyszcza – wiele środków powoduje natychmiastowy efekt zrzutu z jelit – dzięki temu waga ładnie spada, ale nie ma to nic wspólnego z pozbywaniem się tłuszczu

Szczególnie polecam do aerobów (poza treningiem nie ma co brać). Czuć dodatkową moc po pół godzinie biegania, czyli kiedy rozhulana jest lipoliza, więc jest palenie tłuszczu.

Szczególnie polecam ten środek dla aktywnych. To na pewno nie jest magiczna tabletka, którą można brać, nic nie robić i samo się zrobi. Raczej średnie zastosowanie ma też na siłowni, bo tam zakres pracy jest raczej nieaerobowy.

Dołącz do grupy aktywnych Mam:

cropped-mamy-ruszamy-projekty-proArte-Marta-Machalewska-Maciej-Mech-www.studio-proarte.pl_.jpg

 

 

 

Instagram:

ilo olo11169053_10205109642593257_978717547_n

Mąż, ojciec, pracownik korpo, pasjonat sportu uzależniony od aktywności fizycznej. Pokazuje że tatusiowie po 30-stce nie muszą mieć brzuszka pomimo wielu obowiązków, które dostarcza codzienne życie i praca.

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: