imprezy,  lokale,  oceniamy,  PARENTING

Rozkminki na urodzinki, czyli gdzie zorganizować urodziny w Warszawie.

Warszawa rozpieszcza różnorodną ofertą na imprezy urodzinowe dla dzieci. Oczywiście diabeł tkwi w szczegółach i gdy człowiek zagłębi się w poszczególne propozycje możliwości mam wrażenie drastycznie się zmniejszają. Dlatego postanowiłam cofnąć się do czerwca, aby pokazać wam fajne miejsce na urodzinową przygodę przez nas wypróbowane i polecane z całego serca. Do czerwca bo właśnie wtedy odbyła się impreza urodzinowa Ali, wiecie tak imprezka dla koleżanek i kolegów.

Przeżyj przygodę w ROZKMINKACH.

Ósme urodziny Ali odbyły się na warszawskim Mokotowie (ul. Wita Stwosza 59a) w Rozkminkach, które mieszczą się w domu otoczonym zielenią. Temat przewodni urodzin zależy tylko od wyobraźni dziecka, a jeśli akurat skończą się wam pomysły załoga Rozkminek przyjdzie z pomocą i zaproponuje wam swój autorski pomysł i scenariusz urodzin. Ala postawiła na PRZYGODĘ. Impreza rozpoczęła się w domu przeróżnymi zabawami i atrakcjami oraz przepysznym poczęstunkiem. Stół i dekoracje były dopracowane do ostatniego szczegółu.

 

Później ruszyliśmy po przygodę, a dokładnie na grę terenową. Wszystko było skrupulatnie przygotowane i zaplanowane. Grupą 15-osobową opiekowało się dwóch animatorów. Zabawa była przednia.

 

 

Po powrocie czekał na dzieciaki tort, a wszelkie braki (a było tego sporo) na stole z jedzeniem i piciem były uzupełnione.

 

 

W ramach urodzin Rozkminki zapewniają:

  • Kameralny, położony w zieleni dom na wyłączność
  • Oddzielnie zaaranżowane przestrzenie dla dzieci i rodziców
  • Dużą salę mogącą pomieścić ok. 25 gości solenizanta
  • Ogromny wybór oryginalnych tematów urodzinowych
  • Tematyczne akcenty w sali
  • Poczęstunek (owoce świeże i suszone, chrupki, ciasteczka, paluszki, popcorn, bakalie, woda, soki)
  • Prezent dla jubilata (voucher na wybrane zajęcia o wartości 100zł)
  • Zniżki na zajęcia dla wszystkich uczestników
  • Klimatyzację

Czas trwania: 2 godziny
Terminy: każdy dzień tygodnia

To jak to wygląda cenowo? A tak:

W tygodniu: 499 zł za grupę 10 dzieci. Każde następne dziecko tylko 35 zł.  W weekend: 649 zł za grupę 10 dzieci. Każde następne dziecko tylko 35 zł.

Ala i dzieciaki były zachwycone. My z Jarkiem również, ponieważ załoga Rozkminek zadbała o wszystko w najmniejszym szczególe. Pracujący tam ludzie kochają swoją pracę i dzieci, było to widać na każdym kroku. Polecamy!

Rozkminki >>> rozkminki.com
ul. Wita Stwosza 59a
Mokotów, Warszawa
(zobacz na mapie)

+48 791 069 788
+48 793 532 246

kontakt@rozkminki.com

Jeden komentarz

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: