AKTYWNOŚĆ

PUSH UP CHALLENGE

Zakończyliśmy wyzwanie BURPEES  i wyzwanie PLANK dużym sukcesem. Jesteśmy z Was dumne i cieszymy się, że nasz tygodniowy program spotkał się z tak dużym zainteresowaniem z Waszej strony.
W związku z tym mamy dla Was kolejny tydzień pracy. Jeśli nie robiłaś z nami poprzedniego wyzwania nic nie szkodzi. Możesz dołączyć teraz. Ważne byś nowe wyzwanie zaczęła od pierwszego dnia.

Przez najbliższe 7 dni będziemy udoskonalać POMPKI. Zatem zapraszamy Was do PUSH UP CHALLENGE. Każdego dnia czeka na nas kilkunasto minutowy trening.
Nasze wyzwanie odbywa się w grupie na FB (TUTAJ), grupa jest zamknięta, możliwość dołączenia wymaga akceptu admina, posty widzą tylko zaakceptowani członkowie grupy. Startujemy w poniedziałek
Dla urozmaicenia wrzucamy też wyzwanie na Endomondo, dodajcie się do wyzwania (TUTAJ), zaproście swoje koleżanki. Trenując zaznaczamy na endo opcję INNA aktywność. Tylko taka będzie zliczała się do rankingu.

Pompki są jednym z najpopularniejszych ćwiczeń. Można je bez problemu wykonać w domu, bez dodatkowego sprzętu i angażowania osób trzecich. Są idealne do budowy mięśni klatki piersiowej, barków, ramion oraz mieśni korpusu.
Pmopki są wdzięcznym ćwiczeniem. Są świetne by budowa się siłę i wytrzymałość. Co najważneijsze są bardzo skuteczne, a na ich wykonanie potrzebujemy zaledwie kilku minut. Uczciwie robione pompki przynoszą satysfakcjonujące rezultaty. Z dnia na dzień widzisz poprawę siły i wytrzymałości.

Nasz program treningowy będzie składał się z trzech ćwiczeń:

  1. Pompka klasyczna
    pompka 4
  2. Pompka damska
    pompka
  3. Pompka „na podwyższeniu”
    pompka3

Jesteś gotowa to kliknij w obrazek, dołącz do grupy i zaczynaj wyzwanie :

cropped-mamy-ruszamy-projekty-proArte-Marta-Machalewska-Maciej-Mech-www.studio-proarte.pl_.jpgInstagram:

iloolo11169053_10205109642593257_978717547_n

 

Mama Basi, trener personalny: - instruktor lekkoatletyki - instruktor kulturystyki - instruktor fitness - trener Blackroll - trener TRX - trener PFS - trener Boot Camp

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: