oceniamy

Pszczółka Maja zaprasza na MIODOWE IGRZYSKA

Już dziś młodzi widzowie mogą zapoznać się z nowymi przygodami Pszczółki Mai. Od 2 lutego kina czekają na wszystkich, którzy chcą dopingować  Mai podczas Miodoych Igrzysk. Tym razem mała pszczółka staje przed ogromnym wyzwaniem. W wyniku jej nieposłuszeństwa zagrożony jest cały ul. Aby uratować swoich bliskich musi wspólnie ze swoją drużyną wystartować w Igrzyskach, a co więcej musi je wygrać.

To cudowana familijna bajka, która uczy nie tylko dzieci, ale i dorosłych jak ważna jest współpraca. Jak istotne jest wsparcie i umiejętność pracy zespołowej, gra fair play. Zwraca uwagę widzów na to, że nie zawsze wygrana jest najważniejsza, a droga na skróty nie przynosi zamierzonych efektów.

Jeśli macie w planach kino. Serdecznie polecamy Wam Maję.

Opinie najmłodszych:

Basia (sceptyczka w każdym calu, lat 6,5 ): Nawet niezła ta bajka, trochę krótka, jakoś tak szybko przeleciała (1,5h!!!!) Końcówka była najlepsza. Fajnie, że przyjaźń wygrała. Było tyle atrakcji w tej bajce (czytaj: akcji), że nie miałam czasu jeść popcornu.

Ala (lubi rywalizację, lat 6,5) Maja dała czadu. Wiedziałam, że utrze nosa Violetce. Maja to chyba najlepsza bajka jaką widzieliśmy podczas ferii. (uwierzcie… widziały dużo… kino było w naszym standardzie feryjnym)

Olek (na 1o min przed seansem oświadczył, że się na film nie wybiera, lat 8) Fajnie, że poszliśmy na Maję do kina. Była bardzo śmieszna. Gucio to straszna ciamajda i bardzo nas rozbawiał. Śmieszne też były mrówki. W ogóle to była super bajka.

Dajcie znać co najbardziej podobało się Waszym dzieciom podczas Miodowych Igrzysk. A teraz zapraszamy Was na konkurs. Jury wybierze najbardziej kreatywne i ciekawe odpowiedzi.

Mamy dla Was fantastyczny konkurs!
W komentarzu (na stronie, na samiutkim dole: ), dokładnie pod tym wpisem dkończ zdanie:
Lubimy pszczółkę Maję, bo…
fot. Materiał prasowy Monolith Films

Czas trwania: 02.02 – 09.02. 2018
Wyniki: 13.02. 2018

Nagrody:

Miejsce I
– cudowna maskotka Pszczółki Mai
– płyta DVD z przgodami Mai
– figurka z bohaterem z bajki
– ręcznie robione cukierki od Manufaktury cukierków z postaciami z bajki (nie do kupienia NIGDZIE!)
– kosmetyk z linii Pszczółka Maja (losowo: balsam do ciała, szampon, żel pod prysznic lub płyn do kąpieli)

Miejsce II, III, IV
– figurka z bohaterem z bajki
– ręcznie robione cukierki od Manufaktury cukierków z postaciami z bajki (nie do kupienia NIGDZIE!)
– kosmetyk z linii Pszczółka Maja (losowo: balsam do ciała, szampon, żel pod prysznic lub płyn do kąpieli)

Powodzenia!
ROZWIĄZANIE KONKURSU!

Miejsce I
kasialato
Miejsce II, III, IV
Sylwia Binkiewicz
Izabela
Aga ES

Prosimy  o adresy do wysyłki nagród: marketing@mamyruszamy.pl


Sporo czasu poświęciłam aby powstał ten tekst. Teraz liczę na Ciebie, bo tworzymy, to miejsce również z myślą o Tobie. Bądźmy w kontakcie:


Mama Basi, trener personalny: - instruktor lekkoatletyki - instruktor kulturystyki - instruktor fitness - trener Blackroll - trener TRX - trener PFS - trener Boot Camp

komentarzy 12

 • Kasia

  Tymek mówi, że lubi Maję bo razem z Guciem zawsze mają śmieszne przygody i podoba mu się patrzenie na robaki 🙂 I pajęczyca Tekla trochę go straszy, ale i tak ją lubi oglądać.

 • Sylwia Binkiewicz

  Lubię Maję, bo jest wyjątkowa tak jak wyjątkowe jest każde dziecko. Jest szalona jak moje dzieci i nie usiedzi w miejscu, jest wszystkiego ciekawa i chętnie podejmuje nowe wyzwnia idąc zawsze do celu. Tak jak każde dziecko idzie w nieznane otaczając się przyjaciółmi bliskich jej sercu. Nie ocenia innych po wyglądzie i nie boi się poznawać inne stworzenia, pokazuje że razem można więcej niż w pojedynkę. Lubię Maję, bo dzięki niej pojawia się uśmiech na twarzy moich dzieci.

 • Ula

  Lubimy Maję bo wszystkie MAJE są THE BEST !!!! Tak jak moja 2,5 letnia córcia Majcia. W naszym domu Pszczolka Maja leci kazdego dnia ( z nagrywarki dekodera )

 • Aga

  Madzia Lubi pszczółkę Maję, bo jest najsłodszą małą pszczółką. Dzielna, szalona, zabawna… Najwspanialsza ☺

 • Agata Huszcza

  Lubię Maję, bo jest przyjacielska, odważna i pełna pomysłów. I kojarzy mi się z dzieciństwem. Taka mała wielka bohaterka, idealna na poprawę nastroju :).

 • kasialato

  Lubię pszczółkę Maję tak bardzo, że nie zawahałam się użyć jej imienia dla mojej starszej córki :D… zresztą młodsza też pozostaje w klimatach pszczółkowych bo ma na imię Róża 😉 A tak naprawdę lubimy tę pszczółkę bo ma niesamowicie dobre serducho: pomaga innym, łatwo zjednuje sobie przyjaciół i zawsze jest w dobrym humorze. Maja to tolerancyjna pszczółka, a ta cecha szczególnie w dzisiejszych czasach powinna być naśladowana. Pszczółka Maja to także bajka mojego dzieciństwa i piosenka Zbyszka Wodeckiego, która przywołuje na myśl nasze beztroskie dzieciństwo! Po prostu pszczółka Maja to taki nasz polski ukochany owad 🙂 (choć mało kto wie, że opowieści o niej napisał niemiecki pisarz, a kreskówkę narysował japoński artysta 😀 ). I teraz cała sala śpiewa z nami: Maaaaaaaaju cóż zobaczymy dziś? 😀

 • Anna Pacuszka

  Maja kojarzy mi się z moim beztroskim dzieciństwem, przeżywałam z nią jej przygody. Chciałabym żeby moja córeczka poznała Maję i Gucia, żeby nie razem z nimi dorastała, żeby uczyli ja że dobro zwycięża.

 • Ania

  Lubię pszczółkę Maję bo…ta bajeczka była spokojna i mądra. Maja była sprytna i rezolutna, a Gucio nieśmiały bojaźliwy i nieporadny. Małe dziewczynki nie mają dużo ciekawych bohaterek do naśladowania, a postawa Mai, jak najbardziej jest dobrym przykładem do naśladowania

 • Izabela

  Lubię pszczółkę Maję bo … przypomina mi dzieciństwo, uczy co to jest przyjaźń i pokazuję że są rzeczy ważne i ważniejsze. Z wielką przyjemnością oglądałam nowe przygody Mai i Gucia. Po raz pierwszy zabrałam moją 3-letnią córkę do kina właśnie na pszczółkę Maję „Miodowe igrzyska”. Była zachwycona, 1,5 godziny minęły nie wiadomo kiedy. Do końca dnia słyszałam tylko opowieści o Mai i Violettcie. Jeżeli ktoś jeszcze nie widział bajki serdecznie polecam !!!

 • Magdalena Brzozowska

  Lubimy Pszczółkę Maję bo jest taka słodka i lubi miodek tak jak MY 🙂 To jest bardzo mądra i rezolutna pszczółka, a przy tym zabawna i bardzo przyjacielska, zawsze skora do pomocy. Dla Maji nie liczy się wygrana, ale bezpieczeństwo każdej pszczółki oraz owada, co pokazała w Miodowych Igrzyskach <3 Pszczółki Maji nie da się nie lubić <3 😀 Kochamy ją całą rodziną.

  • Ania

   -Hubert (6,5 l.), dlaczego lubisz Pszczółkę Maję?
   – Ja? Nie lubię, no co ty.
   – Przecież oglądasz, jak to nie lubisz? Można wygrać super gadżety i kosmetyki.
   – E tam, pewnie swędzące. Ale lubię Maję za to, że lata. 😉

 • Aga ES

  Po obejżeniu tej bajki jako dziecko zawsze chciałam mieć takie przygody.Biegłam na łąkę i tam bawiłam się w chowanego ukrywając w trawie i obserwując świat małych żyjątek do czasu aż koleżanka mnie znalazła.Później zmiana, rozkladałam ręce i leciałam nad wierzchołkami trawy i kwiatów jak Maja, szukajac koleżanki.Kolejna wyprawa w bajkowy świat była w labiryntach zboża oczywiscie z dala od domu by właściciel nie naskarżył rodzicom w razie przyłapania nas że niszczymy pole 🙂 To było piekne 🙂 I za to lubię Maje była,ciepła i radosna a teraz mam piękne wspomnienia.

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: