Prezenty, które docenią kobiety aktywne!

Evokaii –> www.evokaii.com

foto by www.martushka.pl, bluzy BOMBORA WAVES

Ja należę do tych kobiet, które mają całą szafę ciuchów, a jak trzeba wyjść na spotkanie inne niż trening to dramat. Moja praca wymaga posiadania odzieży sportowej, więc mam całą furę legginsów, sportowych koszulek, bluz do biegania, ale garsonki nie uświadczysz. Na samą myśl, że miałabym wbić się w taki fatałaszek robi mi się słabo. Musiałam wypracować coś pomiędzy, ale na moich warunkach. Wtedy znalazłam Evokaii…. dla mnie pod tą marką kryje się hasło NA SPORTOWO W ŻYCIU CODZIENNYM. Evokaii szyje ubrania… cudowne.
Piękne bluzy do chodzenia na co dzień. Wszystkie mają rewelacyjny fason. W sumie to wiele fasonów, więc na starcie znajdziesz dla siebie coś ekstra.
Ich jakość zaskakuje. Jak chwycisz te ubrania do ręki to wiesz, że masz w dłoni produkt premium.
Pomijam takie oczywistości jak to, że dobrze się piorą i dzięki jakości tkanin się nie spierają – dla Evokaii to standard!

Dla mnie to takie ubrania, w które się idealnie wpasowałam, albo inaczej… one idealnie wpasowały się we mnie… mój styl, moją wygodę, mój gust. Jeśli chodzi o odzież nietreningową to Evokaii jest moją ulubioną marką. Sama mam 3 bluzy, kangura, bawełniany płaszcz i  poczucie, że pragnę kolejnych. Idealne na każdą pogodę, idealne na każdą okazję życia codziennego i niezwykle wygodne.

Aktualnie na stronie znajdziecie fantastyczne bluzy, ale mam takie przecieki, że marka szykuje nowości i w kwietniu możecie spodziewać się petrady!!! A dla tych co dotarli do końca… zapisanie się do newslettera EVOKAII to gwarantowane 20% rabatu na zakupy 🙂

 

Wskakujcie obejrzeć co aktualnie jest w look booku marki!

Ilona, mama, trener

Mama Basi, trener personalny: - instruktor lekkoatletyki - instruktor kulturystyki - instruktor fitness - trener Blackroll - trener TRX - trener PFS - trener Boot Camp

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: