Prezenty, które docenią kobiety aktywne!

Pranamat – www.pranamat.pl
Wygląda niewinnie, ale w rzeczywistości to porządny masażysta. Pranamat to domowy strażnik dobrego snu i skuteczny pain killer – lepszy niż tabletka. Regularne kilkuminutowe sesje na kwiatach lotosu pozwalają zlikwidować napięcia mięśniowe, zredukować zmęczenie i przeciwdziałać stresowi.

Korzystam z niej niemal codziennie. Gdy pracuję przy komputerze, gdy czytam, gdy oglądam film, nawet teraz gdy tworzę dla Was to zestawienie to siedzę na kwiecie lotosu, wyprostowana jak linijka… tak ta mata to genialny „policjant” Będzie dbał o Twoje proste plecy, w każdej sytuacji.

Poza całym wachlarzem zastosowań zdrowotnych dostrzegam też te estetyczne. Regularny wypoczynek na Pranamat zapewni skórze piękny wygląd. Znacznie poprawi się jej koloryt i sprężystość. Traktuję to jako taki przyjemny dla oka skutek uboczny.

Przyznam Wam, że moja mata jest ze mną od ponad dwóch lat i mimo ciągłej eksploatacji (zabieram ją często na treningi) wygląda jak nowa. To kolejny produkt, który cenię za jakość. Pranamat bije na głowę jakością wykonania i trwałością konkurencyjne maty do akupresury. W środku ma włókno kokosowe, które się nie odkształca idealnie dopasowując się do ciała i nie pochłania zapachów. W poduszce znajdują się łuski gryki równie dobrze dopasowując się do głowy i karku. Wspomnę na końcu, że Pranamat daje 5 lat gwarancji oraz 30 dni na testowanie, a gdybyście nie były zadowolone z efektów to zwracają pieniądze. Uczciwie?

Pranamat to spory wydatek, zdaję sobie z tego sprawę, ale warto zainwestować. Z okazji dnia kobiet mamy dla Was rabat – 15 % na zakupy.
Przy zamówieniu wpisz hasło mamy
Zakupu dokonasz –> TUTAJ

Ilona, mama, trener

Mama Basi, trener personalny: - instruktor lekkoatletyki - instruktor kulturystyki - instruktor fitness - trener Blackroll - trener TRX - trener PFS - trener Boot Camp

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: