Prezenty, które docenią kobiety aktywne!

Dafi –> www.butelka.dafi.pl

Butelka Dafi ze specjalnej serii z okazji Dnia Kobiet

Dafi – marka, którą uwielbiam za genialną prostotę. To producent butelek filtrujących do wody. Prawda, że proste?
Idea też jest prosta… unikanie butelek jednorazowych i zamiana ich na jedną wielorazowego użytku z filtrem. Co pozwala uzupełniać ją bezpośrednio z kranu. Jedyne o czym trzeba pamiętać – filtr należy wymienić raz na miesiąc.
Moje pierwsze Dafi, kupiłam … o kurcze… nie pamiętam kiedy, ale bardzo dawno i zostało ze mną do dziś.

Taka butelka filtrująca to genialne rozwiązanie dla osób, które szanują planetę, doceniają ideę recyklingu, rozsądnie wydają pieniądze i rozumieją, że mniej znaczy więcej.
Butelka filtrująca na wiele zalet, wad nie dostrzegam.  Marka proponuje 3 pojemności do wyboru. Posiadam wszystkie trzy i w zależności od sytuacji wszystkie sprawdzają się rewelacyjnie. Bardzo mnie zaskoczyło to, że jedna butelka Dafi jest w stanie doprowadzić do niemal pełnej eliminacji wody butelkowanej w domu. Po pierwsze wrzucamy mniej śmieci i nie muszę latać z worem tak często, a po drugie koniec z targaniem codziennie zgrzewki wody ze sklepu (tak, trzyosobowa aktywna rodzina, szczególnie latem, wypija zgrzewę wody dziennie) Nie wiem, kto w Waszym domu robi zakupy i targa torby z jedzeniem. U mnie ten przywilej spadł na moje plecy… dosłownie.

Opcja odciążenia codziennych zakupów o zgrzewkę wody to normalnie… TYLE WYGRAĆ! 
Jedna butelka Dafi na każdego członka rodziny okazuje się w rzeczywistości prezentem każdego dnia, bo nie targasz pod pachą wody ze sklepu. W portfelu zostaje 15 zeta każdego dnia, a zakupy stały się lżejsze o 10 kilo.

Nie wiem czy wiecie, ale Dafi ostatnio poszło o krok dalej.
Teraz każda z Was może zaprojektować własną butelkę Dafi. Wybierasz swoje ulubione kolory i …. dowolną personalizację.
Możesz sobie wygrawerować dowolny wzór lub wygenerować dowolny napis…. imię lub hasło i stać się posiadaczką unikatowego produktu.

 

Wskoczcie do kreatora DAFI i zobaczcie same jaki czad! Gotowa ?
No to lecisz —> TUTAJ

Ilona, mama, trener

Mama Basi, trener personalny: - instruktor lekkoatletyki - instruktor kulturystyki - instruktor fitness - trener Blackroll - trener TRX - trener PFS - trener Boot Camp

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: