Prezenty, które docenią kobiety aktywne!

Natural Pharmaceuticals –> poznasz TUTAJ

Zdrowie mamy tylko jedno i wymaga ono szczególnej troski. Dlatego od pewnego czasu gdy myślę o sobie to na pierwszym miejscu stawiam właśnie zdrowie, a dopiero później inne dobra doczesne. Coraz częściej zaczynam dostrzegać jak ważne jest to bym była w dobrej formie, bo zwyczajnie na świecie są ludzie, którzy mnie po prostu potrzebują. Regularnie się badam, dbam o dietę, trenuję, a mimo to w badaniach wyszły mi niedobory… konkretnie jeden – niedobór witaminy D!

Trochę mnie to sparaliżowało, bo… lato było słoneczne, ja eksponuję się na słońce. Biegam latem, spędzam dużo czasu na słońcu, zdecydowanie więcej niż standardowy korpoludek, a mimo to jest koniec lutego, a ja jestem na sporym niedoborze. Nigdy w życiu nie podejrzewałam, że akurat mnie to może spotkać. Choć moja świadomość jest spora to w tym roku jakoś z góry założyłam, że na jesieni suplementacja nie będzie mnie dotyczyć, bo przecież jestem tak „napromieniowana” że zapasem D to mogę pół ludzkości obdarować. A tymczasem … nawet nie jesteście w stanie wyobrazić sobie mojego zaskoczenia.

Ja rozpoczęłam już suplementację. Wybrałam produkt. Was również zachęcam, bo jak weszłam temat, przejrzałam statystyki, zbadałam się, swoją rodzinę i zaczęłam rozmawiać ze znajomymi, którzy się też regularnie badają to wyszło, że wszyscy jesteśmy na niedoborze witaminy D. Żyjemy w klimacie, który nie sprzyja produkcji wit. D Skutecznie chronimy się przed słońcem – okulary przeciwsłoneczne, kremy z filtrem, odzież z filtrami, wypoczynek w cieniu – słusznie, bo promieniowanie UV też ma swoje negatywne skutki. Takie działania jednak nie sprzyjają produkcji witaminy słońca. Dlatego idąc za radą i apelem dietetyków i lekarzy powinniśmy suplementować witaminę D okrągły rok.

Ja zdecydowałam się na produkty marki Natural Pharmaceuticals. To jeszcze mało znana marka w Polsce, ale z długą tradycją. Zamówiłam kiedyś od nich darmową próbkę kwasów omega, bo mają taką opcję. Wszystko było ok, więc z nimi zostałam. Teraz zdecydowałam się na witaminę D. Ja potrzebowałam, a oni mają fajne promo i darmową wysyłkę. Poza tym suplementy tej marki nie są jakimiś tam wyrobami medycznymi tylko oficjalnie zarejestrowanymi suplementami diety w Polsce.
(Nr rejestracji GIS dla witaminy D to: GIS-ZP-SD-4230-04428/KC/15)

Jeśli chcesz zamówić Witaminę D w promocyjnej cenie z darmową wysyłką
 KLIKNIJ TUTAJ

Jeśli tylko znajdziecie chwilkę przeczytajcie artykuł Aleksandry Sulej- Dąbrowskiej (KLIKNIJ TUTAJ by przeczytać) , z którego dowiecie się:
– jak suplementować witaminę D
– czy i jak możemy stymulować organizm do produkcji witaminy D za pomocą diety
– ile czasu powinniśmy poświęcać na kąpiele słoneczne
– co to znaczy – przebywać na słońcu

Ilona, mama, trener

Mama Basi, trener personalny: - instruktor lekkoatletyki - instruktor kulturystyki - instruktor fitness - trener Blackroll - trener TRX - trener PFS - trener Boot Camp

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: