imprezy,  oceniamy

Pokolorujmy Warszawę!

Przed nami 5 kilometrów szczęścia i dobrej zabawy, a wszystko to przyprawimy szczyptą kolorowej magii.

Już 10 września o godzinie 14 w stolicy zobaczymy biegaczy, obsypanych kolorowym pyłem. A wszystko to by celebrować aktywny tryb życia, wyrazić miłość do biegania i pokazać, że aktywność fizyczna to doskonały sposób na wspólne spędzanie czasu.

The Color Run to najbardziej kolorowa impreza w mieście. To jedyne wydarzenie podczas, którego uczestnicy łączą bieganie z zabawą. Bieg nie ma limitu czasu i ograniczeń wiekowych. Tu biega się razem bez względu na wiek. Na każdym kilometrze znajduje się kolorowa stacja. To punkt na trasie gdzie uczestnicy obsypywani są jednym z kolorowych proszków. Proszek to nic innego niż naturalnie barwiona skrobia kukurydziana.
heading-1135TCR to fantastyczna impreza dla całych rodzin i okazja na pokazanie najmłodszym jaką frajdą jest bieganie. Dzieci do 10 roku życia nie są zobowiązane do zakupienia pakietu startowego, ale UWAGA! każdy uczestnik biegu, nawet ten najmłodszy musi być zarejestrowany. Nie pomińcie tego istotnego elementu.

Pakiety startowe różnią się od klasycznych, z którymi spotykamy się podczas standardowych imprez biegowych. Tu, ze względu na wybrany przez nas pakiet, otrzymujemy zestaw kolorowych akcesoriów: kolorowe okulary, saszetki, skarpety, kwiatowe naszyjniki, a ponad to… dostajemy kolorowy magiczny proszek, którzy przepełniony jest szczęściem. Organizator zastrzega sobie prawo do koszulkowego monopolu. Regulamin jasno mówi, że w imprezie mogą wziąć udział tylko biegacze w koszulkach TCR. Wyjątkiem są jedynie dzieciaki poniżej 10 roku życia, które z zakupienia pakietu są zwolnione.

Masz ochotę pobiegać z nami. Właśnie zbieramy drużynę. Jeśli zbierze się nas 30-stka to mamy korzystną zniżkę. Szczegóły TUTAJ, jeśli masz ochotę lecieć z nami to dodaj się do wydarzenia, w którym kompletujemy drużynę TUTAJ.
pakiety
Dołącz do nas! Każdego dnia dajemy sporą dawkę silnej motywacji:

cropped-mamy-ruszamy-projekty-proArte-Marta-Machalewska-Maciej-Mech-www.studio-proarte.pl_.jpgInstagram:

iloolo11169053_10205109642593257_978717547_n

Mama Basi, trener personalny: - instruktor lekkoatletyki - instruktor kulturystyki - instruktor fitness - trener Blackroll - trener TRX - trener PFS - trener Boot Camp

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: