o nas

Mamy ruszamy to projekt adresowany do kobiet znajdujących się w szczególnym momencie ich życia: planujących powiększenie rodziny, w ciąży oraz posiadających dzieci.

Jego głównym założeniem jest motywowanie kobiet do podejmowania aktywności fizycznej oraz zmiany nawyków żywieniowych w celu poprawienia jakości życia, samopoczucia i sylwetki, swojej i najbliższych.

Jego autorkami są dwie mamy – Ola i Ilona, które projekt realizują w swoim życiu. Każdego dnia udowadniają, że macierzyństwo i pracę można pogodzić z treningami, dietą, kulinarnymi eksperymentami i pasją.

Dziewczyny zarażają pozytywną energią, motywują, wspierają, ale także podsuwają indywidualne rozwiązania w postaci spersonalizowanych planów treningowych, diet oraz jadłospisów.

UWAGA to zaraźliwe!!!

mamy ruszamy
fot. Joanna IL (www.joannail.pl)

Aleksandra Sulej-Dąbrowska
Mama Ali i Olka, żona, specjalista do spraw żywienia. Jako dziecko ze zdrowym żywieniem i sportem nie miałam za dużo wspólnego, a szkoda. Za to obecnie zdrowy i aktywny tryb życia to moja pasja i sposób na życie czym staram się zarażać. Zawodowo przez kilka lat zajmowałam się zakupami i zarządzaniem. Studiowałam ekonomię na SGH. Postanowiłam dzielić się swoją pasją na większą skalę i robić to co kocham, dlatego kończę kursy, uczestniczę w konferencjach, czytam, szukam. Między innymi zrobiłam kurs zakończony egzaminem uprawniającym do wykonywania zawodu dietetyk. Egzamin zdałam w grudniu 2014 z oceną bardzo dobrą. Zbilansowanie jedzenie to klucz do sukcesu. A tak na marginesie kocham biegać, w 2015 roku debiutowałam w półmaratonie (dla niewtajemniczonych to dystans 21 km 97.5 m) z czasem 1:58:13.

Ilona Brusiło
Wychodzę z założenia, że życie jest krótkie, a młodość ulotna, zatem z tego pierwszego trzeba brać ile dają, a drugiemu trzeba pomóc.  Dlatego też postanowiłam, że w moim przypadku macierzyństwo nie będzie nudnym kieratem, a dziecko wymówką, ale okazją do zmian i samorealizacji. Tak się zaczęło i ruszyło jak lawina. Nigdy nie spodziewałam się że wraz z urlopem macierzyńskim zmieni się całe moje życie. Z potulnej pani na etatowej posadce biurowej zmieniłam się w wymagającego trenera pesonalnego, który przy okazji lubi potańcować z garami. W międzyczasie zostałam instruktorem kulturystyki, lekkoatletyki, trenerem TRX, trenerem Blackroll oraz instruktorem grupowych aktywności plenerowych BOOT CAMP (trening funkcjonalny, crossfit).
Aktualnie nie wyobrażam sobie dnia bez treningu. Siłownia, poza kuźnią formy,  jest dla mnie miejscem oczyszczenia umysłu, a kiedy potrzebuję wyprzedzić swoje myśli …. po prostu biegam.
Jako matka wiem doskonale, że „jak se pościelesz tak się wyśpisz”, więc postanowiłam spełnić swoje marzenia, konsekwentnie realizować swój plan i osiągać postawione sobie cele czego i Tobie życzę!

Biegam… 5k/20.02 10k/41.34 HM/1.33.23 M/3.18.20

AKTYWNY PRZEDSZKOLAK
W ramach projektu Mamy ruszamy! realizujemy akcję AKTYWNY PRZEDSZKOLAK. Jest to jednorazowy warsztat podczas, którego poprzez zabawę tłumaczymy maluchom jaki wpływ ma odżywianie i ruch na ich zdrowie. Uczymy podstaw zdrowego żywienia oraz przeprowadzamy trening grupowy.
Jeśli chcesz by takie zajęcia odbyły się w przedszkolu Twojego dziecka napisz do nas: trening@mamyruszamy.pl lub dieta@mamy ruszamy.pl w temacie wpisz WARSZAT

Dołącz do naszej grupy na FB:
cropped-mamy-ruszamy-projekty-proArte-Marta-Machalewska-Maciej-Mech-www.studio-proarte.pl_.jpg

Save

komentarze 3

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?