oceniamy,  produkt

Nowa marka kosmetyczna dla osób aktywnych w zasięgu Twojej ręki.

Bum! Wybuchła niczym bomba i zrobiła rewolucję na nie tylko sportowym rynku kosmetycznym!

Mowa o BEBRAVE Skincare & Challenge – nowej, pierwszej polskiej marce kosmetycznej adresowanej do osób aktywnych. BEBRAVE to marka wpisująca się w nowy trend „ACTIVE BEAUTY”, czyli kosmetyki podążające za rytmem życia aktywnej osoby. Nie musisz brać ze sobą kosmetyczki pełnej kosmetyków, by być przygotowana na różne sytuacje w ciągu dnia. Idziesz do pracy, po pracy pędzisz na fitness lub intensywny spacer – wystarczy rano użyć kosmetyków Active Beauty, czyli BEBRAVE, a one dostosują się do każdej Twojej zmiany w ciągu dnia. Trend Active Beauty to element globalnego trendu w modzie i stylu bycia ATHLEISURE, który wykreowany został przez osoby ceniące zdrowy tryb życia (ruch, zdrowe odżywianie), wygodne i modne ubranie (np. sportowe buty do marynarki) i harmonię (ciało i umysł nadają na tych samych falach).

Hmmmm….

Tak, zareagowałam tak samo. Kosmetyki dla osób aktywnych? Active Beauty? A czym one się różnią od pozostałych?

Nie ukrywam, że zaczęłam drążyć. Bo tak jak Wy chcę wyglądać o każdej porze dnia dobrze i stosować kosmetyki proste w użyciu, które będą naprawdę dbać o moją skórę w każdej sytuacji zarówno jak pracuje przy komputerze jak i na treningu. Nie należę do tych, którzy wierzą informacjom zawartym w ulotce reklamowej.
Okazało się, że zorganizowanie spotkania z twórcami marki wcale nie jest takie skomplikowane, a oni sami chętni do rozmowy.

W niespełna tydzień po tym, jak po raz pierwszy zetknęłam się z kosmetykami BEBRAVE, siedziałam na kanapie w siedzibie firmy i w bardzo przyjemnej atmosferze mogłam zadać wszystkie pytania i poznać kosmetyki od kuchni.

Dorota i Jarek przyjęli mnie i Olę bardzo ciepło. Szybko złapaliśmy wspólny język. Łączy nas sportowa zajawka. Jarek to były lekkoatleta, absolwent AWF, a teraz osoba bardzo aktywna zawodowo i fizycznie. Widać to na pierwszy rzut oka. Nawet jak siedzi to nogi rwą mu się do biegania. Dorota o sporcie mówi mniej (uprawiała siatkówkę, a teraz regularnie biega), jest za to absolutnie zakręcona na punkcie kosmetyków, którymi zajmuje się od lat.

Po wymianie sportowych doświadczeń przechodzimy do konkretów.

Dowiedziałam się, że linia kosmetyczna BEBRAVE jest odpowiedzią na potrzeby osób, dla których aktywność fizyczna jest tak naturalna jak poranne mycie zębów i które oczekują od kosmetyków czegoś więcej…. Tego, że będą dobroczynnie działać na ich skórę w zmiennych warunkach w ciągu dnia. Ogromny procent takich osób zmaga się problemami skórnymi pomimo, że używają renomowanych kosmetyków odpowiednich do rodzaju ich cery. Mimo to obserwują przesuszenia skóry, zaczerwienienia, bolesne pieczenie i kruchość naczyń, szczególnie na twarzy. BEBRAVE to ratunek przed tego typu nieprzyjemnymi dolegliwościami.

Okazuje się, że podczas wysiłku fizycznego (już drobne wejście na 2. piętro to bodziec dla organizmu i skóry powodujący zmiany) zachodzi szereg zmian, które różnią się od tych, które zachodzą w naszym ciele podczas normalnej życiowej aktywności.
Na cerę osoby aktywnej czyha szereg zagrożeń. Wśród nich, Dorota wymienia te najważniejsze, które dotykają nawet osób niekoniecznie intensywnie uprawiających sport, ale takich które po prostu chodzą na fitness czy na szybsze spacery z dzieckiem w wózku. Najbardziej odczuwalne negatywnie zmiany w skórze osób aktywnych: zaburzenia równowagi skóry, utrata wilgotności i jej naturalnego pH, aktywacja wolnych rodników (stres oksydacyjny), zwłaszcza pod wpływem UV i zanieczyszczeń oraz sztucznego światła. W konsekwencji, mimo stosowania jakościowych kosmetyków, twarz jest podrażniona, zaczerwieniona, z przebarwieniami, tworzą się stany zapalne i trądzik, a proces starzenia znacznie przyśpiesza. Brak odpowiedniej ochrony i pielęgnacji przez lata powoduje utratę jędrności i elastyczności skóry, co na twarzy przekłada się na szybsze pojawienie się zmarszczek.

Z myślą o osobach aktywnych Dorota i Jarek Skrzyszowscy opracowali wspólnie ze specjalistami od fizjologii wysiłku, lekarzami dermatologii, kosmetologami sprawdzone preparaty do skutecznej pielęgnacji skóry osób aktywnych BEBRAVE. Co bardzo istotne kosmetyki testowane były przez osoby uprawiające sport na poziomie amatorskim, ale poprosili też o opinię zawodowych sportowców.

Osobiście stosuję kosmetyki marki BEBRAVE od połowy sierpnia i jestem pod wrażeniem. Moja skóra twarzy jest mniej podrażniona, zaczerwieniona. Jest doskonale nawilżona i w ogóle jakaś taka fajna. BEBRAVE to też 2 genialne żele do ciała tj. rozgrzewający i chłodzący. Genialne przed i po treningach.

Spróbujcie BEBRAVE, specjalnie dla Was mamy do końca listopada rabat -15%!
Wpiszcie kod rabatowy: mamyruszamy15.
www.bebrave.com.pl


Sporo czasu poświęciłam aby powstał ten tekst. Teraz liczę na Ciebie, bo tworzymy, to miejsce również z myślą o Tobie. Bądźmy w kontakcie:


Mama Basi, trener personalny: - instruktor lekkoatletyki - instruktor kulturystyki - instruktor fitness - trener Blackroll - trener TRX - trener PFS - trener Boot Camp

komentarze 3

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: