biblioteka

Mój niesforny szczeniak [AUDIOBOOKI odkrycie miesiąca]

W związku z tym, że wieczory sa coraz dłuższe, to wracamy do domu wcześniej. Rozliczne zabawy plenerowe trochę się wygłuszyły, a my więcej pracujemy stolikowo. Sporo czytamy i słuchamy. Dlatego zdecydowałam się ruszyć z nowym cyklem. Raz w miesiącu będziemy przygotowywać dla Was odkrycie miesiąca- książkowo i audiobookowo.

Na pierwszy ogień podrzucam Wam audiobook, który pokochała moja córka. Ba to nawet nie jeden audiobook, a cała seria.

„Mój niesforny Szczeniak” to piękne opowiadania, idealne dla dziecka, które ciśnie na zwierzaka w domu.  Warto przerobić ten cykl audiobooków zanim zdecydujecie się na psiaka w domu. Kiedy słuchamy tych opowieści, to czasem mamy wrażenie, że Elka to moja córka, a Urwis to Carbo. Zatem, uwierzcie mi, historie nie są wyssane z palca, choć czasem może tak się wydawać.

Ten audiobook, zobrazuje Waszm dzieciom jak to jest mieć psa. Jakie sytuacje mogą się wydarzyć i co należy zrobić by do nich nie doszło. Te opowiadania ucza dzieci myślenia przyczynowo – skutkowego. Sporo jest też o uczcuciach. I to wcale nie o tych fajnych, które przychodzą nam na myśl kiedy widzimy miękką futrzastą kulkę sierści. Tu często pojawia się złość, bezsilność czy wstyd i postać małej dziewczynki, która musi się z tymi uczuciami uporać.

Jest też sporo humoru i zabawnych zdarzeń, które wywołują uśmiech na ustach i przywołują wspomnienia z dzieciecych lat kiedy to my sami mieliśmy zwierzaka.

Seria „Mój niesforny Szczeniak” obejmuje:


Polecam Wam serdecznie. Koniecznie dajcie znać czy Wam sie podobało i czy podobało się Waszym dzieciakom.
Dzięki uprzejmości Storytel.pl macie możliwość skorzystania z pełnej oferty audiobooków bez ograniczeń przez 14 dni. Skorzystajcie koniecznie, bo na pewno znajdziecie też tam coś dla siebie.


Sporo czasu poświęciłam aby powstał ten tekst. Teraz liczę na Ciebie, bo tworzymy, to miejsce również z myślą o Tobie. Bądźmy w kontakcie:


Mama Basi, trener personalny: - instruktor lekkoatletyki - instruktor kulturystyki - instruktor fitness - trener Blackroll - trener TRX - trener PFS - trener Boot Camp

komentarze 3

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: