AKTYWNOŚĆ

Mamy ruszamy!

Mamy ruszamy to projekt adresowany do kobiet znajdujących się w szczególnym momencie ich życia: planujących powiększenie rodziny, w ciąży oraz posiadających dzieci.

Jego głównym założeniem jest motywowanie kobiet do podejmowania aktywności fizycznej oraz zmiany nawyków żywieniowych w celu poprawienia jakości życia, samopoczucia i sylwetki, swojej i najbliższych.

Jego autorkami są dwie mamy – Ola i Ilona, które projekt realizują w swoim życiu. Każdego dnia udowadniają, że macierzyństwo i pracę można pogodzić z treningami, dietą, kulinarnymi eksperymentami i pasją.

Dziewczyny zarażają pozytywną energią, motywują, wspierają, ale także podsuwają indywidualne rozwiązania w postaci spersonalizowanych planów treningowych, diet oraz jadłospisów.

UWAGA to zaraźliwe!!!

mamy ruszamy
fot. Joanna IL (www.joannail.pl)

 

Aleksandra Sulej-Dąbrowska
Mama Ali i Olka, żona, specjalista do spraw żywienia. Jako dziecko ze zdrowym żywieniem i sportem nie miałam za dużo wspólnego, a szkoda. Za to obecnie zdrowy i aktywny tryb życia to moja pasja i sposób na życie czym staram się zarażać. Zawodowo przez kilka lat zajmowałam się zakupami i zarządzaniem. Studiowałam ekonomię na SGH. Postanowiłam dzielić się swoją pasją na większą skalę i robić to co kocham, dlatego kończę kursy, uczestniczę w konferencjach, czytam, szukam. Między innymi zrobiłam kurs zakończony egzaminem uprawniającym do wykonywania zawodu dietetyk. Egzamin zdałam w grudniu 2014 z oceną bardzo dobrą. Zbilansowanie jedzenie to klucz do sukcesu. A tak na marginesie kocham biegać, w 2015 roku debiutowałam w półmaratonie (dla niewtajemniczonych to dystans 21 km 97.5 m) z czasem 1:58:13.

Ilona Brusiło
Wychodzę z założenia, że życie jest krótkie, a młodość ulotna, zatem z tego pierwszego trzeba brać ile dają, a drugiemu trzeba pomóc.  Dlatego też postanowiłam, że w moim przypadku macierzyństwo nie będzie nudnym kieratem, a dziecko wymówką, ale okazją do zmian i samorealizacji. Tak się zaczęło i ruszyło jak lawina. Nigdy nie spodziewałam się że wraz z urlopem macierzyńskim zmieni się całe moje życie. Z potulnej pani na etatowej posadce biurowej zmieniłam się w wymagającego trenera pesonalnego, który przy okazji lubi potańcować z garami. W międzyczasie zostałam instruktorem kulturystyki oraz instruktorem grupowych aktywności plenerowych (trening funkcjonalny, crossfit).
Aktualnie nie wyobrażam sobie dnia bez treningu. Siłownia, poza kuźnią formy,  jest dla mnie miejscem oczyszczenia umysłu, a kiedy potrzebuję wyprzedzić swoje myśli …. po prostu biegam.
Jako matka wiem doskonale, że „jak se pościelesz tak się wyśpisz”, więc postanowiłam spełnić swoje marzenia, konsekwentnie realizować swój plan i osiągać postawione sobie cele czego i Tobie życzę!

AKTYWNY PRZEDSZKOLAK
W ramach projektu Mamy ruszamy! realizujemy akcję AKTYWNY PRZEDSZKOLAK. Jest to jednorazowy warsztat podczas, którego poprzez zabawę tłumaczymy maluchom jaki wpływ ma odżywianie i ruch na ich zdrowie. Uczymy podstaw zdrowego żywienia oraz przeprowadzamy trening grupowy.
Jeśli chcesz by takie zajęcia odbyły się w przedszkolu Twojego dziecka napisz do nas: trening@mamyruszamy.pl lub dieta@mamy ruszamy.pl w temacie wpisz WARSZAT

Dołącz do naszej grupy na FB:
cropped-mamy-ruszamy-projekty-proArte-Marta-Machalewska-Maciej-Mech-www.studio-proarte.pl_.jpg

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: