AKTYWNOŚĆ,  produkt

Kolorowy zawrót głowy! – Przegląd kolorowych legginsów sportowych!

NESSI SPORTSWEAR

Metryczka:

www.nessi-sport.com

www.facebook.com/NessiSport/

www.instagram.com/nessisportswear/

 

O sobie piszą:

„Kiedy po raz pierwszy zakładasz koszulkę, leginsy czy spodenki naszej marki, możesz docenić ich unikatowy wzór czy funkcjonalny krój. Ale produkty Nessi to znacznie więcej… Każdy produkt to spotkanie z pasją dwójki właścicieli, Wojtka i Norberta, dla których idea kolorowego biegania to projekt, któremu codziennie oddają swoje serce.  Pierwszy to zapalony biegacz, wulkan energii, dusza towarzystwa, człowiek, któremu kreatywności mógłby pozazdrościć niejeden artysta. Drugi jest solidny niczym skała, a perfekcyjna logistyka, dbałość o najmniejszy detal i sprzedaż detaliczna to jego zasługa. Marka Nessi stanowi odzwierciedlenie ich osobowości: profesjonalna i niezawodna jak Norbert oraz charyzmatyczna, otwarta na ludzi, kolorowa jak Wojtek. To właśnie z połączenie tych pozornie wykluczających się pierwiastków powstała unikatowa, autentyczna całość. Nowoczesna, emocjonująca, stylowa, sportowa i innowacyjna marka Nessi.”

Źródło: www.nessi-sport.com

Z naszej strony:

Nessi to zwariowany profesjonalizm. To chyba najlepsze określenie. To taka marka, która gdy widzi pasję to zrobi coś na wczoraj.  Nessi porywa ludzi swoim profesjonalizmem, ale także autentycznym zamiłowaniem do sportu. Nessisporstwear prężnie działa w internetach. Na FP informuje swoich fanów zarówno o produktach czy promocjach, ale pokazuje też swoje zaplecze – grupę ludzi, którzy tworzą z pasją. Nessi nie jest anonimowym sklepem internetowym. Nessi to kolorowy styl życia i szalenie szybko rosnąca społeczność ludzi aktywnych, przede wszystkim kobiet. Wychodząc naprzeciw swoim klientom Nessi zrobiło genialną rzecz. Powstały cztery  grupy na FB. Jedna to miejsce gdzie klienci marki wymieniają się opiniami, relacjami z treningów, pokazują się w odzieży marki. Druga to giełda. Na tej grupie dziewczyny odsprzedają sobie ubrania, wymieniają się nimi, dzięki czemu można złapać produkty unikatowe, szyte tylko na określone akcje lub w bardzo ograniczonym wolumenie. Na giełdzie znajdziecie też produkty z poprzednich kolekcji, które też są nie do złapania u producenta. Dwie pozostałe to Smacznie i Zdrowo oraz FAQ NESSI, gdzie można skonsultować rozmiarówkę. Aktualnie marka prowadzi tylko sprzedaż internetową. Nie stanowi to jednak kłopotu, gdyż przy zakupie za minimum 350 PLN zarówno wysyłka jak i zwrot są bezpłatne, a sam proces odstąpienia od umowy zakupu działa bardzo sprawnie.

Rozmiarówka: od XXS do XL, zgodna z podaną tabelą rozmiarów. Rozmiary są łamane np. M/L, więc warto zwrócić uwagę na podane w tabelach parametry. Jeśli będziecie się ich trzymać, trafi do Was rozmiar idealny.

Witryna: czytelna, wygodna, intuicyjna, responsywna.

Zdjęcia: oddają rzeczywisty obraz produktu.

Średnia cena legginsów: w zależności od modelu od 279 PLN do 189,99 PLN (w rabacie możecie złapać je nawet o 50% taniej, zazwyczaj dostępne są rabaty do 30-40%)

Kontakt z klientem: wzorowo i szybko.

angry owl’s eyes (model uznany za najlepszy wg naszych odbiorców na Instagramie)

grove

brave fuchsia

Obejrzyj więcej zdjęć:

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Mama Basi, trener personalny: - instruktor lekkoatletyki - instruktor kulturystyki - instruktor fitness - trener Blackroll - trener TRX - trener PFS - trener Boot Camp

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: