AKTYWNOŚĆ,  produkt

Kolorowy zawrót głowy! – Przegląd kolorowych legginsów sportowych!

IMAGINARIO

Metryczka:
imaginario.pl
www.facebook.com/imaginarioPL/
www.instagram.com/imaginario_activewear/

O sobie piszą:

„Trenujesz? Żyjesz aktywnie? Świetnie trafiłeś – jesteśmy parą energicznych ludzi, którzy postanowili zadbać o swój i Twój treningowy komfort i styl.
Każdy skrawek naszych koszulek powstaje w Polsce: szyjemy z lekkich, szybkoschnących materiałów wysokiej jakości, stawiamy na współpracę z doświadczonymi szwalniami i drukarniami. Fasony dobieramy tak, by dać Ci nieskrępowaną swobodę ruchów.
Całości dopełniają grafiki pełne wyobraźni, które wyróżnią Cię z tłumu.”
Źródło: imaginario.pl 

Z naszej strony:

Od startu do mety było perfekcyjnie. Realizacja zamówienia szybka, bez braków, poprawek, bez zbędnej korespondencji. Same konkrety.
Marka fajnie reaguje na działania klientów w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie, więc będziecie przez nich zauważeni. Zawsze polajkują Waszą aktywność.
Z twórcami marki możecie spotkać się na branżowych eventach lub targach. Tam też możecie poznać produkt. Śledźcie ich FP to zawsze będziecie na bieżąco. Jeśli jesteście z południa Polski możecie przymierzyć ubrania Imaginario w klubie SQUASHFIT w Katowicach, FACTORY SQUASH & FITNESS w Sosnowcu oraz sklepach SEKUR w Katowicach i Rudzie Śląskiej. I coś co jest dla mnie absolutnym hitem…  „Poza tym jesteśmy mobilni na terenie Katowic i okolic – zdarza się, że umówimy się z klientką w galerii handlowej, żeby mogła przymierzyć wybrany model albo nawet podrzucimy coś do domu / pracy – staramy się być elastyczni” – nieźle co?

Rozmiarówka: od XS do L, zgodna z podaną tabelą rozmiarów.
Witryna: czytelna, wygodna, intuicyjna, responsywna.
Zdjęcia: oddają rzeczywisty obraz produktu.
Średnia cena legginsów: 139 PLN (w rabacie 129PLN)
Kontakt z klientem: wzorowo i szybko.

black folk

violet triangle (model uznany za najlepszy, przez naszych obserwatorów na Instagramie)

 

yellow mess

Obejrzyj więcej zdjęć:

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Mama Basi, trener personalny: - instruktor lekkoatletyki - instruktor kulturystyki - instruktor fitness - trener Blackroll - trener TRX - trener PFS - trener Boot Camp

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: