AKTYWNOŚĆ,  produkt

Kolorowy zawrót głowy! – Przegląd kolorowych legginsów sportowych!

REBEL SKIN

Metryczka:

www.rebelskin.pl

www.facebook.com/RebelSkinSportswear/

www.instagram.com/rebel.skin/

O sobie:
” Z dumą oddajemy w Wasze ręce efekt naszej pracy. Niech nasze ubrania świetnie się noszą i każdego dnia przypominają Ci o Twoim wewnętrznym rebeliancie. O sile, dzięki której przesz do  przodu, walczysz o swoje, przekraczasz kolejne granice. U podstaw idei leży potrzeba zrobienia czegoś w i ę c e j. Stworzenia czegoś wyjątkowego, unikatowego. Pójścia dalej. Sami jesteśmy sportowcami – i dla sportowców tworzymy. Nasze legginsy to p r o c e s. Przez prawie rok czasu testowaliśmy materiały pod kątem gęstości, elastyczności i grubości – tak, aby pod każdym względem osiągnąć optimum. Testowaliśmy kroje, te dobre i lepsze, tak, aby w końcu stworzyć model idealny. Projektują dla nas artyści. Każdy ma coś do powiedzenia, pokazania. Tatuażyści, muraliści, ilustratorzy. Dziwaczne, czasem psychodeliczne grafiki, niekonwencjonalna estetyka, dużo asymetrii.”

Z naszej strony:
Uwielbiam ich za ideę, za oryginalność i totalną odmienność. Zdarza mi się rozmawiając z nimi przez telefon i są totalnie odjechani. Są tacy inni i jest to takie pozytywne, a zarazem niespotykane. O sobie sami mówią, że są mali, ale tak w rzeczywistości są wielcy. Stworzyli fantastyczną odzież, która łączy sportowców z artystami… dwa zupełnie inne światy. Ich legginsy są szalone, asymetryczne i totalnie zakręcone. Pomimo tego, że są totalnymi freakami to obsługowo są idealni. Wszystko zgodnie z zamówieniem, trzymanie się terminów i dbałość o szczegóły.
Na swojej stronie prowadzą blog sportowo-dietetyczny, do którego czytania serdecznie Was zachęcam.

Rozmiarówka: od XS do L, zgodna z podaną tabelą rozmiarów.
Witryna: czytelna, wygodna, intuicyjna, responsywna.
Zdjęcia: oddają rzeczywisty obraz produktu.
Średnia cena legginsów: 160 PLN 
Kontakt z klientem: wzorowo i szybko.

romanowicz p1

no_1

sava p2 (model uznany za najlepszy, przez naszych obserwatorów na Instagramie)

Obejrzyj więcej zdjęć:

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Mama Basi, trener personalny: - instruktor lekkoatletyki - instruktor kulturystyki - instruktor fitness - trener Blackroll - trener TRX - trener PFS - trener Boot Camp

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: