imprezy,  oceniamy

Karolina Szostak w kuchni, czyli warsztaty gotujemy z gwiazdą.

Wczoraj miałyśmy okazję pogotować. Do garów zaprosiły nas dziewczyny z Allaboutlife  lecz to nie były takie zwykłe gary, a w sumie to nie o gary chodzi lecz towarzystwo w jakim przyszło nam z tymi garami obcować. W ramach autorskiego projektu Warsztaty z Gwiazdą gotowałyśmy, rozmawiałyśmy o gotowaniu i o życiu, śmiałyśmy się i do zdjęć pozowałyśmy z Karoliną SzostakMartą Kordyl. Prowadzenie spotkania wzięła na siebie Ewa Szabatin i zrobiła to z taneczną gracją..

Karolina Szostak opowiedziała o swojej metamorfozie i utracie ponad 30 kg. O tym jak stosowała post dr Ewy Dąbrowskiej… Razem z Martą opowiedziały o swoich książkach. Tak, książkach. Są już dwie. Znacie?

Co gotowaliśmy?

Na warsztat w kuchni Electrolux wzięliśmy warzywa, kasze, oleje tłoczone na zimno. Gotowaliśmy następujące dania: pasta z ciecierzycy i buraka, sałatka ze szpinaku i kaszy kuskus, gulasz dyniowo-cukiniowy, warzywne frytki z sosem pomidorowym, stek z tuńczyka, sałatka z pęczakiem, faszerowane kaszą papryki. Oj było smacznie i z dużą ilością błonnika.

Fotorelacja:

Warsztaty zostały wsparte przez firmy:

 Cenos OLE! Olejowe Smaki Zojoelixirs FISKARS  POLAROID  Buna

 


Sporo czasu poświęciłam aby powstał ten tekst. Teraz liczę na Ciebie, bo tworzymy, to miejsce również z myślą o Tobie. Bądźmy w kontakcie:


komentarzy 6

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: