AKTYWNOŚĆ,  porady dietetyczne,  porady treningowe

Trenuj pod okiem trenera bez wychodzenia z domu!

Centrum treningu domowego dla kobiet czeka właśnie na Ciebie!

Nowy Rok, Nowa Ja! Tylko z treningiem jakoś nie po drodze. Za daleko, za zimno, za mało czasu… zawsze coś! Mamy na to świetne rozwiązanie!

Mamy dla ciebie usługę wsparcia treningowego i żywieniowego. Pomożemy Ci niezależnie od tego w jakim momencie obecnie jesteś.

zapisz się! → http://bit.ly/39539q1

Czeka na Ciebie wirtualna sala treningowa z trenerką!

Dostęp do niej zyskujesz wykupując:

  •       czterotygodniowy abonament w cenie 259 PLN

(doczytaj do końca → dowiesz się jak uzyskać rabat!)

Abonament obejmuje:

grupowe jednostki treningowe on-line z trenerką (10 zróżnicowanych jednostek tygodniowo)

Nasza trenerka widzi, jak trenujesz. Jest z Tobą cały czas. Wspiera, motywuje i koryguje. Ty widzisz ją w czasie rzeczywistym, nawiązujesz z nią interakcję, informujesz o swoim samopoczuciu, zmęczeniu etc.

jednostki treningowe do samodzielnego wykonania

Jeśli nie możesz pojawić się na treningu online, czeka na Ciebie jednostka zastępcza, którą wykonujesz w domu sama. 

wsparcie dietetyczne

Czeka na Ciebie dietetyczka, która skrupulatnie przeanalizuje Twój aktualny sposób żywienia. Da wskazówki jak bezstresowo wdrożyć zmiany na stałe, które pomogą Ci osiągnąć wymarzone cele. w ramach abonamentu masz możliwość skorzystania z indywidualnej konsultacji dietetycznej.

motywacyjna grupa wsparcia

Tworzymy team, każda z nas pracuje na swój sukces, zarażając motywacją.Razem łatwiej! Lżej gdy ktoś jest przy Tobie, gdy masz z kim dzielić się swoimi sukcesami i rozterkami. Czeka na Ciebie trenerka, dietetyczka i grupa fantastycznych, pozytywnych kobiet!  

zapisz się! → http://bit.ly/39539q1 

Treningi on-line:

– Ćwiczymy od poniedziałku do piątku o 6:00, 8:00 i/ lub o 18:00.

– Trenujesz w swoim domu. Przed treningiem dostajesz link – klucz do wirtualnej sali treningowej.

Trenerka, która prowadzi trening jest cały czas z Tobą, widzi Twoją pracę. Koryguje wykonywane ćwiczenia. Wspiera. Motywuje.

– Intensywność treningu dostosowywana jest do grupy. Stały kontakt z uczestniczkami pozwala zoptymalizować trening, by był efektywny. 

– Gdy nie możesz wykonywać, któregoś z  ćwiczeń dostajesz ćwiczenie zastępcze. Ćwiczenia są gradowane, możesz wybrać wersję podstawową lub zaawansowaną, w zależności od Twojego samopoczucia danego dnia. 

– Wybierasz jednostki treningowe odpowiednie do Twoich potrzeb, celów i możliwości czasowych. Możesz być na każdej.

Czeka na Ciebie: trening siłowy w warunkach domowych, trening funkcjonalny, domowe cardio, core, mobility. 

Prowadzący:

Ilona Brusiło – trener personalny

→ follow https://www.instagram.com/ilona_z_mamy_ruszamy/

Aleksandra Sulej – Dąbrowska – specjalista ds. żywienia

→ follow https://www.instagram.com/ola_z_mamy_ruszamy/

Zyskujesz:

– atrakcyjną sylwetkę

– codzienną dawkę ruchu

– zdrowe nawyki

– motywację do pracy nad sobą

– inspiracje żywieniowe i życiowe

bo, umożliwiamy Ci:

– trening z trenerem bez wychodzenia z domu

– trening z dowolnego miejsca na Ziemi

– optymalny plan treningowy ukierunkowany na progres w osiągnięciu Twojego celu (utratę masy ciała, redukcję tkanki tłuszczowej, budowę masy mięśniowej, wysmuklenie sylwetki)

– regularność treningową dostosowaną do Twojej aktualnej kondycji

– wsparcie żywieniowe i bazę przepisów

– kobiecą grupę wsparcia

zapisz się! → http://bit.ly/39539q1

Opinie naszych uczestniczek:

Ania: “Ja się nie wybieram na żadna siłownie ! Zostaje z Tobą na zawsze, wiesz ile czasu oszczędzam ??”

Iwona: ”Zostaję i ja  siłownia własna w lesie, z najwspanialszym trenerem personalnym”

Ilona P: “Na pewno mam mniejszy brzuch, tyłek podniesiony do góry i mniej mi się 'wylewa' z tyłu pod stanikiem.”

Ania O: “Mąż powiedział, że moje plecy nabierają kształtów i krzywizn sprzed ciąży. Wierze mu, bo akurat tam mój czujny wzrok nie sięga ”

Ania P: “Nogi inaczej wyglądają, tyłek się podniósł. A ja nie zawsze jestem. Zakwasy już nie zabijają, widzę duży postęp w mobilności. Dobrze mi robi na głowę świadomość, że wieczór jest z wami. Łatwiej się jakoś żyje z regularnością w tych głupich czasach.”

Iwona: “Aż się nie chce wracać do normalności, bo te treningi dużo robią nie tylko dla głowy, ale dla ciała, mięśnie na brzuchu się zarysowały, łydki ładniejsze.”

Kasia K: “Ja widzę po swoim ciele postępy. Brzuch mi się trochę zmniejszył i skóra jest bardziej jędrna. Do tego jestem mega szczęśliwa, że udało mi się już prawie dojść do nawyku w ćwiczeniach. I podobno pupka mi się zaokrągliła i podniosła.”

Marzena: „To, że ćwiczę prawie codziennie rano to jest naprawdę coś i to jest extra. Rozciągnięcie ciała na pewno też lepsze i mimo, że czasem jest tak ciężko, to super mieć tę satysfakcję, że zrobiłam trening .”

Maria: “Ja też jestem zadowolona. Nie miałam w ogóle zapału do treningów, a dzięki wspólnym ćwiczeniom się zmobilizowałam. Jesteście super. Dzięki”

Monika S:  “Nigdy tak nie ćwiczyłam! Nawet w szczycie swojej aktywności miałam 5x tyg trening:) Więc to dla mnie nowość i radość z tego, że daje radę !:)Poza oczywistym czyli zmianą w ciele, widzę zmiany w nastroju: mam większe poczucie sprawczości, poprzez zapisywanie ostatnie dni tego co jem czuję większą kontrolę nad sobą, zauważam to w jaki głupi sposób sobie dokładamy kcal i tłuszczu  „małymi przyjemnościami”. Dziś moje przyjemności to spotkanie z wami, uśmiech po treningu i świadomość, że się spotkamy. Mam nadzieje, że tym sposobem uda mi się wejść z powrotem na ścieżkę regularnej aktywności, do czego tęskniłam a nie wiedziałam jak się za to porządnie zabrać. Jestem bardzo zadowolona!”

Kasia W: “Ja chyba nigdy nie byłam tak wysportowana jak teraz. Nigdy nie miałam regularnych treningów na rzeźbę ciała. To jest naprawdę niesamowite jak ciało się zmienia. Przy okazji odczarowałam sobie ćwiczenie w domu. Wielkie dzięki Ilona Brusiło

Ania: “ Ilona, ja to w ogóle uznałam że Ty to chyba jesteś jedyną, która jest w stanie moje leniwe dupsko zmusić do roboty, także sorry bejb, ale jesteś na mnie skazana ”

Agnieszka: “Czuję się zmotywowana . Zajebiście że w nas wierzycie . Lepiej się czuję jak trenuje z Wami, tak więc do zobaczenia girls na treningu!:)”

Ania: “Przy was uczę się siebie na nowo, dziękuję za każdy opier*** i każde miłe słowo ”

Skąd pomysł ?

Gdy koronawirus chciał zabrać nam kontakt z drugim człowiekiem i pozbawić nas pracy postanowiłyśmy stawić mu czoło… w końcu siła jest kobietą, prawda? Stacjonarną salę treningową zamieniłyśmy na wirtualną, a narzędzia znane nam z pracy korporacyjnej przeniosłyśmy do branży fitness.

Dzięki temu stworzyłyśmy produkt, który rozwiązuje problemy wielu kobiet. Okazał się tak fantastyczny, że zostanie na stałe w naszej ofercie i możesz z niego skorzystać.

Twoja sala treningowa i grupa wsparcia jest tam gdzie Ty… w Twoim domu, na wakacjach, na wyjeździe służbowym… jesteśmy dla Ciebie!

Łap rabat!

Przy zapisie, w rubryce kod rabatowy wpisz: ZIMA2021

uzyskasz abonament czterotygodniowy abonament w cenie 219 PLN. 

zapisz się! → http://bit.ly/39539q1

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: