Jak Pańcie ukradły mi sesję zdjęciową.

Niedziela, leniwy poranek nikt mnie nie zaczepia… Ale jak to gdzie Alki i Olki? Aaaaaaa przecież imprezują u babci. My z Pańciami mamy chatę wolną. Lecz coś się szykuje. Na pewno Pańcia lata i wyciąga z szafy te jej fajowe, kolorowe ciuchy. To może znaczyć tylko jedno, będzie bieganie.

Jest jakoś inaczej. Bo Pańcio nie wciągnął obcisłych gaci. Grunt, że jest przed 10 a my już drugi raz zażywamy świeżego powietrza. Trochę idziemy, trochę biegniemy. Nie przywykłam do takich marszo-biegów. Całkiem to fajne.

Pańcia gada na głośniku z Pańcią mojego brata Carbo. Może zorganizowali nam spotkanko? W kilka minut jesteśmy przy wielkim stadionie. Poznaję tu często przybiegam się z Pańciem kąpać. Znaczy się ja się kompie a on biega jak chomik w kółko. Nie mam pojęcia czemu co drugie okrążenie nie wskakuje się schłodzić? Może boi się kaczek?


 

O zdrowy rozwój Pioruna i Carbo dba marka UNIQ Nordic Gold

 


W takiej konfiguracji się raczej nie spotykamy: 3 człowieki i ja. Tylko jakie to ma znaczenie kiedy mogę biegać jak szalony i przynosić piłeczkę. Poza piłeczkami wszyscy mają jakieś torby, aparaty. Rozłożyli wszystko na ławce, na mojej ławce. Właśnie na niej postanowiłem sobie posiedzieć. Tak, lubię sobie posiedzieć na ławce, na krześle u weterynarza. Wy nie? Przegonili mnie, bo że sprzęt uszkodzę. Niech wam będzie, pobiegam sobie.

…i zaczęło się Ola i Ilona się rozbierały, przebierały, wyginały. Chciałem im pomóc i nie odstępowałem ich na krok. Wołały coś abym zmykał z kadru. Lecz te zdjęcia beze mnie to by były bez sensu. Prawda? Zobaczcie sami.

Ilona & Ola mają na sobie sportowe ubrania Nessi Sportswear

 


Sporo czasu poświęciłyśmy aby powstał ten post. Teraz liczymy na Ciebie, bo tworzymy, to miejsce z myślą o Tobie. Bądźmy w kontakcie:


 

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: