Jak oszczędzić czas o poranku, a nadwyżkę czasową zainwestować w siebie?

1. Spakuj się wieczorem!

Zazwyczaj wiesz jak wygląda Twój plan w pracy z wyprzedzeniem. Przygotuj sobie wszystko wieczorem. Spakuj torebkę, włóż do niej wszystko czego zazwyczaj szukasz rano: kluczyki do auta, klucze do mieszkania, portfel, dokumenty, kalendarz etc. Zadbaj też o to by było spakowane Twoje dziecko (niekoniecznie do Twojej torebki 🙂 ). W tornistrze ma być wszystko prócz śniadania, które zrobisz rano.

2. Przygotuj garderobę na cały tydzień!
Znasz plan swoich spotkań, wiesz kiedy ubierasz się „pod krawat”, a kiedy bardziej na luzie. Zaplanuj stroje na 5 dni roboczych. Nie ma nic gorszego kiedy rano zastanawiasz się co pasuje, co nie. Potem prasowanie. A jak wyprasujesz to zobaczysz niedopraną plamę od podkładu i jest dramat. Unikaj stresu. Zrób to wszystko w niedzielę wieczorem słuchając relaksującego audiobooka. Odwal prasowanie na cały tydzień i niech ten temat nie dotyczy Cię przez kolejnych 5 dni.

3. Dzień wcześniej sprawdź pogodę.
Jeśli zapowiadają deszcz to przygotuj parasol byś nie musiała szukać go rankiem. Ustaw też budzik 15 miut wcześniej gdyż prawdopodobnie Twója droga do szkoły/przedszkola/pracy się wydłuży.

Więcej przeczytasz klikając w podstrony na dole strony >>>

Ilona, mama, trener

Mama Basi, trener personalny: - instruktor lekkoatletyki - instruktor kulturystyki - instruktor fitness - trener Blackroll - trener TRX - trener PFS - trener Boot Camp

One thought on “Jak oszczędzić czas o poranku, a nadwyżkę czasową zainwestować w siebie?

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: