porady,  ZDROWIE

IBX System. Skuteczna odbudowa paznokci?

Większość z nas nie myśli o naszych paznokciach zbyt często, no dobra najczęściej na jaki kolor je pomalować. Lecz pamiętaj warto o nie zadbać. Ostatnio robiąc paznokcie w Trzy Wiosny dopytałam dziewczyn o tajemniczo brzmiący IBX. Słyszałaś? System IBX został stworzony z myślą o tym, aby chronić naturalne paznokcie i wzmacniać je od środka.

Jeśli twoje paznokcie są:

  • zniszczone od długotrwałego noszenia stylizacji żelowej / tipsów
  • słabe i cienkie jak papier
  • rozdwajają się i łuszczą
  • mają białe plamki
  • mają bruzdy
  • mają jakiekolwiek uszkodzenia
  • są kruche i ciągle się łamią

…to ten zabieg jest właśnie dla Ciebie!

 

IBX System to rewolucyjny zabieg, którego innowacyjna formuła pozwala na ochronę paznokci od wewnątrz. Jedyny taki zabieg na świecie, który, w przeciwieństwie do innych produktów np. odżywek, przenika do wnętrza płytki paznokcia i tym samym wzmacnia go od środka. Produkt w swoim składzie zawiera: – monomery – niewielkie cząsteczki, które pod wpływem światła UV zamieniają się w różnej długości polimery, tworząc dla keratyny zawartej w płytce paznokciowej swoisty rodzaj rusztowania.

  • Olej awokado – zwany często olejem siedmiu witamin: A-B-D-E-H-K-PP.  Nawilża, odżywia i uzupełnia barierę lipidową skóry.
  • Olej jojoba – jest bogatym źródłem fitosteroli, witamin A, E i F. Odżywia oraz nawilża.

Preparat IBX nie zawiera formaldehydu, toluenu oraz DBP.

Kurację możesz zastosować samodzielnie oraz pod mani klasyczny lub hybrydowy.

 

Oprócz ochrony palców i ozdoby twoje paznokcie mówią o wiele więcej o twoim ciele, niż myślisz. Więcej znajdziesz na infografice.

 

 

Zobaczcie namiastkę tego co dziewczyny robią w Trzy Wiosny

View this post on Instagram

No i KROPKA ❤️ Jedno zdjęcie a dwie moje słabości: 📌 czarna i mocna #kawa ☕️ 📌 zadbane i pomalowane paznokcie Niby można się bez nich obejść. Tylko w sumie po co ⁉️ 😜 👉 A ty BEZ czego NIE chcesz się obchodzić? Myśle tu o drobnych i przyziemnych przyjemnościach. —————————————————————— Za kolorowe szaleństwo na moich paznokciach odpowiada Gosia z @trzywiosny Tak tak to ona temu winna 🙈 ja przecież nie miałam z tym nic wspólnego 😂 —————————————————————— #inspiracje #klasycznepaznokcie #coolnails #trzywiosny #czasnakawe #czarnakawa #paznokcienapoziomie #hybridnails #hybryda #dotnails #paznokcienaturalne #naturalnaplytka #pazurki #colornails #inspiracjepaznokciowe #hybrydowelove #hybrydamanicure #mynewnails #zdobieniepaznokci #kolorowepaznokcie

A post shared by Ola Sulej-Dąbrowska, Warszawa (@ola_z_mamy_ruszamy) on

 

 

 

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: