grafik zajęć

RUN MUMMY TUESDAY (trening dla mam z dziećmi w wózkach, które chcą wrócić do biegania lub zacząć biegać)
FORMULARZ ZAPISÓW:  TUTAJ
Wtorek 15:00 BEMOWO WAT
prowadzący: Ilona Brusiło
Czas trwania: 60 min
Koszt: 100 PLN – karnet miesięczny (4 zajęcia)*
Nie zwracamy pięniędzy za zajęcia, na których się nie pojawiłaś.

Jeśli po ciąży nie czujesz się rewelacyjnie, Twoja sylwetka nie wygląda jak dawniej i czasem masz poczucie, że dziecko Cie ogranicza i nie pozwala pielęgnować pasji sportowych to udowodnimy Ci, że tak nie jest.
Te treningi adresowane są dla mam po połogu, które chcą zacząć biegać lub wrócić do biegania, a przy okazji stracić nadrogramowe kilogramy.
Treningi mają formułę maroszobiegów z elementami ćwiczeń wzmacniających, gibkościowych i mobilizacyjnych.

NIE MUSISZ POSIADAĆ WÓZKA BIEGOWEGO, ALE MUSISZ MIEĆ JAKIKOLWIEK WÓZEK.  Akcenty biegowe wykonujemy bez wózków i bez dzieci.
Trenujemy w lesie. Zarówno Wy jak i Wasze dzieci oddychacie leśnym powietrzem. Przez godzinę aliczacie trening, a Wasze dzieci mają zaliczony spacer. Trenujemy bez względu na warunki atmosferyczne, więc warto zaopatrzyć się w folię na wózek.

UWAGA! Jeśli po ciąży borykasz się z nietrzymaniem moczu lub rozejściem mięśni KONIECZNIE POINFORMUJ NAS O TYM PRZED TRENINGIEM.

Zapisz się i do zobaczenia w każdy wtorek. ZAPISY: TUTAJ.

Ilona, mama, trener

Mama Basi, trener personalny: - instruktor lekkoatletyki - instruktor kulturystyki - instruktor fitness - trener Blackroll - trener TRX - trener PFS - trener Boot Camp

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: