biblioteka,  oceniamy

Anatomiczna kolorowanka – nauka przez zabawę [RECENZJA]

Pewnie zastanawiasz się po co Ci anatomia? Przecież potrafisz nazwać wszystkie części ciała, wystarczy nie? No właśne nie wystarczy. Nawet jesli nie jesteś lekarzem, rehabilitantem, masażystą czy trenerem to anatomię warto znać. Po co? A choćby po to, żebyś wiedziała co Cię boli jak idziesz do lekarza. Dużo łatwiej się pracuje z pacjentem, który wie gdzie ma wątrobę i potrafi stwierdzić, że boli go w okolicy wątroby niż z człowiekiem, który palcem pokazuje … ooo gdzieś tam mnie boli. Dużo łatwiej i skuteczniej pracuje się trenerowi z podopiecznym, który ma świadomość własnego ciała.

 

Zdaję sobie sprawę, że nauka anatomii z podręcznika przeznaczonego dla studentów to nuda. Dużo szczegółów, wiedza podana chaotycznie. Można się zniechęcić. Dlatego mam dla was coś zupełnie innego. Co powiecie na naukę przez zbawę? Zapraszam Was do kolorowania. Uwierzcie mi. Można się odprężyć i przy okazji odświeżyć wiedzę z liceum.

 

[nokaut-offers-box url=’/zdrowie-medycyna-uroda/anatomia-repetytorium-do-kolorowania-dla-studentow-9788377582053.html']

 

Anatomia – repetytorium do kolorowania to ponad 170 stron przejrzystej i dobrze narysowanej wiedzy. Wszystko do kolorowania. Książka ma krótkie i jasne opisy oraz zadania do zrealizowania. Odpowiedzi drobnym drukiem wypisane na dole strony pozwalają na szybką weryfikację wiedzy. Do tego foliogramy, które pokazują układy ciała człowieka.

Dołącz do grupy aktywnym mam na FB:

cropped-mamy-ruszamy-projekty-proArte-Marta-Machalewska-Maciej-Mech-www.studio-proarte.pl_.jpg

Instagram, tam też jesteśmy:

iloolo11169053_10205109642593257_978717547_n

Mama Basi, trener personalny: - instruktor lekkoatletyki - instruktor kulturystyki - instruktor fitness - trener Blackroll - trener TRX - trener PFS - trener Boot Camp

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co o tym sądzisz?

%d bloggers like this: